2/06/2020

Calvin Klein Euphoria - wspomnienia granatem pachnące

Zmysłowa Euphoria gości w moim życiu już od wielu, wielu lat. Opisywałam Wam już pierwszy, dorosły flakon perfum, który używałam. Klasyczna Euphoria w tej historii ma zaszczytne drugie miejsce.
Jest to niesamowita mieszanka ingrediencji, które pobudzają wszystkie zmysły. Woda perfumowana Calvin Klein Euphoria otwiera przed nami tajemniczy świat pełen dzikiej przyrody i egzotycznych kwiatów, które dodadzą zmysłowej atrakcyjności i obdarowują poczuciem przyjemności.

klasyczna euphoria euforia oryginalna

Owocowo-kwiatowy zapach posiada w sobie orientalną nutę, która nie tylko nadaje się dla energicznych kobiet, ale również romantyczki doskonale się odnajdą w tej kompozycji.
Różne źródła podają różny skład Euphorii. Taki najbardziej popularny, wg fragrantica.pl to:
Nuty głowy: Granat, Nuty Zielone, Brzoskwinia, Marakuja, Malina, Hurma (Kaki)
Nuty serca: Lotos, Orchidea, Magnolia Champaka
Nuty bazy: Fiołek, Bursztyn, Piżmo, Mahoń, Paczula, Wanilia.

CK Euphoria edp

Euphoria inspirowana jest mitycznymi, seksownymi i egzotycznymi nutami orchidei, tworząc prawdziwie tajemniczy i niesamowicie kobiecy zapach.
Górne nuty otwiera wybuchu granatu i soczystej persimmony (khaki), po którym następuje tajemnicza i odurzająca mieszanka bogatej orchidei i zroszonego kwiatu lotosu. Płynny bursztyn i drewno mahoniowe w połączeniu ze zmysłowymi piżmami i uzależnia swoim kremowym akordem. Natomiast fiołek nadaje całości niesamowitej lekkości.

CK Euphoria eau de perfume

Euphoria to zdecydowanie zapach dla kobiet energicznych i wymagających. Nadaje się do noszenia na co dzień  oraz na szczególne, specjalne okazje. Dla mnie osobiście, są to piękne wspominienia czasów studiów i mojej przygody z perfumami i całym światem olfaktorycznym.

Calvin Klein Euphoria

Samo słowo euforia oznacza moment humoru i doskonałego samopoczucia, połączonego z pewną ekscytacją i podnieceniem. Radość. Uniesienie. Zmysłowość. Tajemnica. Seksapil. Elegancja.
Calvin Klein idealnie dobrał nazwę do tego zapachu, ponieważ gdziekolwiek się pojawi, rozprowadza radosne, ożywcze nuty, które idealnie balansują z tajemniczym, uwodzicielskim zapachem oraz poprawiają nastrój otoczenia.

Calvin Klein Euphoria

Ta niebywała kompozycja po trochu kwiatowa, owocowa, orientalna, drzewna, podbiła na całym świecie serca wielu już kobiet. W każdym wieku.
Klasyczna Euphoria swą prawdziwą głębię pokazuje w czasie jesieni, zimy czy wczesnej wiosny, ale to są tylko moje odczucia. Znam kobiety, które noszą Euphorię cały rok.
To kompozycja, która zyskała już miano kultowej. Euphoria to zapach, który mocno uzależnia.

Znacie klasyczną Euphorię?