12/30/2019

BOSS THE SCENT ABSOLUTE dla niej i dla niego

Jeśli chodzi o świat zapachów to jestem niesamowicie wybredna i trudno mnie czymkolwiek zaskoczyć. Ale nie twierdzę, że nie jest to możliwe. Czasami trafiam na takie zapachy, które na dłużej zapadają w pamięć i generują potrzebę codziennej aplikacji, aby być bliżej tej błogiej i niesamowietej kompozycji.
Sam klasyczny The Scent opisuwałam TUTAJ, był ładny, aczkolwiek nie należy do mojej ulubionej kategorii orientalnych słodyczy. The Scent Absolute to całkiem inna bajka i rozdział mojej perfumeryjnej kolekcji.

BOSS THE SCENT ABSOLUTE for him for her

THE SCENT ABSOLUTE to zapachy magnetyczne, uzależniające wręcz, odważne, baaardzo zmyłsowe i zaskakujące. Bogata intensywność BOSS The Scent Absolute For Her to wykwintna miodowa brzoskwinia, która wciąga zmysły w kuszące serce palonej kawy wypełnione wanilią i na wskroś męską wetywerią, aby uzyskać absolutnie uzależniającą i magnetyzującą wodę perfumowaną. Głębsza, bardziej buntownicza interpretacja oryginalnego kobiecego zapachu.
Kwiat osmantusa - ciepłe nuty serca osmantusa łączą górne i dolne nuty zapachu w lekkim i delikatnym uroku, który przekształca się w ciemniejszy, mocniejszy aromat. Słodka brzoskwinia - świeża słodka brzoskwinia stanowi najwyższą nutę, dodając intensywności intensywnemu zapachowi tego nowego zapachu.
Absolut kakaowy i palona tonka - perfumy podkreślone są nutą bazy absolutnego kakao i prażonej tonki, zwiększając jej głębię i uwodzicielską moc.
Dla mnie osobiście to zestawienie składników to jakaś czysta magia, która przyciąga, upaja swoją tajemniczością i nie pozawala o sobie zapomnieć. Taki prosty skład, a efekt powala na kolana. Ekstremalne doznanie. Zapach umieszczono w szklanym flakonie w stopniowanym odcieniu palonego, zimnego brązu, który wieńczy ciemnobrązowy metaliczny korek. Jest niesamowicie zymsłowy i ciepły. Pomimo całej swojej słodyczy nie jest mdły czy nudny. To nie jest typowy gourmand, ale dosyć gęsty, zamszowy, bardzo, ogrzewający i otulający. Idealny na obecną pogodę. Taki ciepły, słodki sweter, który przytuli w chłodny dzień.

BOSS THE SCENT ABSOLUTE dla niej i dla niego

BOSS The Scent Absolute For Him to bogatsza i o wiele bardziej intensywna interpretacja oryginalnego męskiego zapachu BOSS The Scent. Magnetyczne. Odważne. Zmysłowe. Zaskakujące. BOSS The Scent oferuje zmysłom doznania na wyższym poziomie, intensywnie uwodzicielski zapach, bogatszy w interpretacje oryginalnej kompozycji. Skomponowany przez kreatora zapachów, Bruno Jovanovica, BOSS THE SCENT Absolute dla Niego otwiera się z pikantną świeżością imbiru, który łączy się z nutami serca posiadającymi moc afrodyzjaku: korzeniem Mondia i owocami Maninka. Intensywnie męski i szorstko surowy wetiwer błyszczy w nucie głębi. To do tej pory najbardziej zmysłowa ekspedycja BOSS THE SCENT. Ciemno bursztynowy płyn zapachu umieszczono w ciemnym flakonie w szarobrązowym odcieniu i zwieńczono metalicznym korkiem. Jego ciężki, fasetowany szklany flakon jest umieszczony w metalowej klatce - symbolizującej sposób, w jaki upajająca męskość jest rejestrowana w każdej butelce.

BOSS THE SCENT ABSOLUTE #AugmentedSensuality

BOSS THE SCENT ABSOLUTE oferuje zmysłom doznania na wyższym poziomie. #AugmentedSensuality (zwiększona zmysłowość) nadal trwa, gdyż marka przedstawia kolejną fazę sensorycznej podróży. Film cyfrowy, inspirowany ASMR*, ukazuje siłę pobudzania zmysłów, aby wywołać spotęgowane doznania. Elektryzujące uczucie mrowienia na skórze i skórze głowy spływa w dół szyi i wzdłuż górnej części kręgosłupa.
ASMR - samoistna odpowiedź meridianów czuciowych. Wyjątkowe doznania wywołane przez stymulację zmysłów. Podobnie jak zmysł powonienia może wzbudzić emocje i przywołać wspomnienia, tak ASMR wynosi doznania sensoryczne na wyższy poziom.


DZIEDZICTWO UWODZENIA
BOSS THE SCENT uwodzi nas już od 2015 roku. W nowym rozdziale podróży #AugmentedSensuality, „The Passion” (Namiętność), nasza para posuwa swój związek o krok dalej, prowokując zmysły, aby sięgnąć głębiej i doświadczyć absolutu nocy. W rozpędzonym świecie pełnym rozpraszających zakłóceń, poszukujemy mocniejszych więzów i lepszej komunikacji. Niezapomnianej. Trwałej. Zmysłowej. Gdy zapada zmrok, wyłaniają się bardziej śmiałe,
zaskakujące sposoby, które pozwalają nam w pełni badać nasze zmysły. Ta noc to czas odkrywania i eksplorowania. Wzajemnego prowokowania i eksperymentowania z nowymi odczuciami, aby zaznać czegoś zupełnie nowego. Razem. Wykorzystując ASMR, para uzyskuje głębsze połączenie. Bardziej intymne, magnetyzujące i uwodzicielskie. Stymulując wszystkie swoje zmysły, bohaterowie doświadczają nocą absolutu: grają ze światłem i muzyką, szepczą do siebie, słyszą dźwięk trzaskającego lodu, co wzbudza mrowienie na plecach. W pieszczocie dłoni, muśnięciu włosów dreszcz obecności tej drugiej osoby staje się elektryzujący. Ciepło partnera, oczekiwanie zbliżenia potęguje dźwięk ich głosów i zapach perfum. #AugmentedSensuality #BOSSTheScent

BOSS THE SCENT ABSOLUTE #BOSSTheScent

Zapach BOSS THE SCENT Absolute For Him dostępny jest w postaci Wody Perfumowanej w następujących pojemnościach: 50ml/349,00 zł, 100ml/469,00 zł.
Zapach BOSS THE SCENT Absolute For Her dostępny jest w postaci Wody Perfumowanej w
następujących pojemnościach: 30ml/289,00 zł, 50ml/395,00 zł, 100ml/555,00 zł.

Hugo Boss to nie tylko znane na całym świecie zapachy dla niej i dla niego. To też męskie garnitury wysokiej jakości i krawiectwo. BOSS THE SCENT ABSOLUTE to dla mnie prawdziwa petarda zarówno zapach męski jak i damski. Pierońsko zmysłowe i uzależniające. Osobiście uważam, że jest to nalepsza premiera tego roku.