9/18/2019

Ecotools Full Powder Brush najlepszy pędzel do pudru

Podczas mojej wieloletniej, makijażowej przygody przez moje ręce przewinęło się wiele pędzli. Jedne lepsze, inne gorsze, a niektóre niewarte wspomnienia. W dobry pędzel jestem w stanie zainwestować wysoką kwotę.
Ostatnio zupełnie przez przypadek zwróciłam uwagę na pędzel marki Ecotools. W jego zakupie pomogła mi koleżanka mieszkająca za granicą, sam pędzel kosztował około 9-10 funtów brytyjskich.

wegański pędzel do pudru

Pędzel FULL POWDER został zaprojektowany z dużą, gęstą, niesamowicie miękką główką, aby równomiernie rozprowadzać i mieszać prasowane pudry, zapewniając codzienny, matowy wygląd. Jeśli chodzi o użycie producent zaleca, aby nabrać na pędzel odpowiednią ilość pudru, delikatnie strząsnąć nadmiar (chociaż ja robię odwrotnie, bo wtłaczam puder we włosie w wieczku opakowania), następnie kolistymi rucham aplikujemy zaczynając od środka twarzy i zbliżając się do linii włosów.
Ja używam Full Powder Brush do produktów prasowanych i do sypkich, zarówno pudrów jak i brązerów. W obu przypadkach pędzel sprawuje się wyśmienicie. Włosie jest na tyle miękkie, że ładnie wtłacza produkt w skórę i na tyle elastyczne, że świetnie pracuje i nie robi efektu maski. Nie zaszkodzi nawet wrażliwej skórze. Produty Ecotools są wegańskie i posiadają certyfikaty Cruelty Free.
Pięknie wykonane - ręcznie! Są mięciutkie i nic się z nimi nie dzieje. Sama mam w kolekcji 2 pędzle, które pomimo wielu lat prania i użytkowania, zachowują się nienagannie. I nie wypadł z nich nawet jeden włosek.
Pędzelek EcoTools Full Powder Brush jest zrobiony z syntetycznego włosia taklon, W obszernej główce pędzla znajduje się 70 000 ultra miękkich włókien. Rączka wykonana z bardzo trwałego bambusowego drewna i aluminiowej skuwki z recyklingu.

pędzel do pudru cruelty free

EcoTools kocha swoich futrzanych przyjaciół! Ich produkty posiadają certyfikat PETA.
Materiały z recyklingu: EcoTools wierzy w nadawanie nowego celu starym rzeczom. Właśnie dlatego ich produkty wykonane są z aluminium pochodzącego z recyklingu, a ich opakowanie jest wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego i nadaje się w 100% do recyklingu.
Bez drzew: Opakowanie EcoTools wykonane jest w 100% z papieru bez drzewa. W jaki sposób? Z 20% bawełny i 80% włókien bambusa!
Odnawialny bambus: Uchwyty produktów EcoTools wykonane są z odnawialnego bambusa, jednej z najszybciej rosnących roślin na świecie!

pędzel do pudru włosie syntetyczne

A co zrobić aby przedłużyć żywotność pędzla?
Oto jak myjemy nasze pędzle (zalecenia producenta):
1. Jeśli używasz pędzla codziennie, zalecamy myć go raz w tygodniu za pomocą naszego szamponu EcoTools® i ciepłej wody.
2. Spryskaj włosie naszym Szamponem Szczotki EcoTools® i spłucz pod wodą, aż woda stanie się czysta.
3. Staraj się nie zanurzać w całości podstawy włosia w wodzie, aby nie zamokło i nie powypadało.
4. Po spłukaniu wygładzić włosie i nadać mu pierwotną formę i położyć płasko do wyschnięcia.
5. W celu prostego codziennego czyszczenia wypróbuj nasze ściereczki czyszczące EcoTools®

Ecotools Full Powder Brush najlepszy pędzel do aplikacji pudru

Ecotools Full Powder Brush


Znacie produkty Ecotools?