4/09/2019

Lierac PREMIUM LA CURE Anti Age Absolu - Uderzeniowa dawka młodości dla każdej cery

Zacznę od tego, że uwielbiam sera. Wiem, że dostarczają mojej skórze dodatkową dawkę odżywienia, nawilżenia i pielęgnacji. Polecam je każdemu kto tylko podpytuje mnie o prawidłową pielęgnację.

serum regenerujące 28 dni

Ostatnio w mojej łazience rozgościł się produkt Lierac Premium La Cure. Serię premium znam, bo w jej skład wchodzi mój ukochany krem pielęgnacyjny na zimę Premium La Creme Voluptueuse.
PREMIUM LA CURE to uderzeniowa kuracja przeciwstarzeniowa i odmładzająca.  Bazuje na odkryciach medycyny regeneracyjnej. Korzystając z najnowszych odkryć medycyny regeneracyjnej, Anti-Aging Absolute Cure został wyposażony w innowacyjny nowy kompleks, który jest ukierunkowany na zjawisko przyspieszonego starzenia skóry. Efekt "youth boosting" - eksplozja młodości, czyli przełomowa formuła opracowana we współpracy z naukowcami z Uniwersytetu Harvarda.

lierac kuracja 28 dni

Czym są białka FOXO i GDF-11?
Białko FOXO to naturalnie występujące w skórze białko, które może mieć duży wpływ na odnawianie się komórek macierzystych. Badania przeprowadzone z udziałem osób w wieku około stu lat także wskazują na wzmożoną aktywność genu FOXO, co potwierdza znaczenie tego białka dla długowieczności. Z kolei GDF-11 to tzw. białko młodości, które pozwala przywrócić funkcje komórkom starzejącym się. W 2014 roku, biorąc pod uwagę nadzieję, jaką niosą ze sobą te badania, prestiżowe czasopismo „Science” określiło je mianem „odkrycia naukowego roku”. W serii Lierac Premium, marce udało się opracować i opatentować dwie innowacje: Heksapeptyd FX, który odwzorowuje działanie białek FOXO i technologię GDF-11, która wpływa z kolei na przywrócenie syntezy białka młodości GDF-11.

lierac serum 28 dni

Starzenie się skóry to nie tylko wynik upływającego czasu. Trudne wydarzenia życiowe – silny stres, wstrząs emocjonalny, zachwianie równowagi hormonalnej, choroba – mogą spowodować natychmiastowe i drastyczne przyspieszenie procesów starzenia.
Nowatorskie rozwiązania dermokosmetyczne zapobiegające i przeciwdziałające starzeniu się skóry bazują na najnowszych osiągnięciach medycyny regeneracyjnej i zawierają składniki aktywne zdolne do odtwarzania i stymulowania działania białek FOXO oraz GDF-11, które są kluczowe dla zachowania młodości skóry.
Skóra natychmiast odzyskuje komfort, jest wzmocniona, rozświetlona, a jej objętość przywrócona. Oznaki starzenia są zredukowane dając widoczny efekt eksplozji młodości.

W składzie znajdziemy unikalne połączenie składników aktywnych zdolnych do cofnięcia przyspieszonego procesu starzenia skóry:
*Heksapeptyd – FX - to intensywna regeneracja, który jest w stanie odtworzyć działanie białek FOXO odpowiedzialnych za nieśmiertelność komórek
*Odwzorowuje działanie FOXO (białka nieśmiertelności). Zapewnia optymalne funkcjonowanie komórek macierzystych dla wzmocnienia regeneracji naskórka i skóry właściwej = intensywna regeneracja i więcej młodych komórek.
*Technologia GDF-11 - odmłodzenie komórkowe, która promuje zdolność naprawy komórek przez stymulację syntezy białek GDF-11 (białka młodości) posiadającego zdolność cofnięcia procesu starzenia komórkowego. Odmłodzenie starzejących komórek, przywrócenie cech i funkcji charakterystycznych dla młodych = intensywne odmłodzenie i mniej starzejących się komórek.
*Koncentrat Hyalu-3 - nawilżenie i wygładzenie,  zawierający kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej, kapsułkowany kwas hialuronowy i ekstrakt z drożdży agawowych, dzięki czemu jest w stanie promować endogenną syntezę kwasu hialuronowego.
*Niacynamid (wit. B3) - rewitalizacja (wzmocnienie energetyczne), który jest niezbędny do produkcji energii komórkowej, zapewniając tym samym prawdziwy zastrzyk energii dla skóry.
*Ekstrakty z czarnych kwiatów - działanie przeciwutleniające, ochronne i antyoksydacyjne

Skład INCI:
Lierac PREMIUM LA CURE Anti Age Absolu inci ingredients

PREMIUM LA CURE Anti Age Absolu ma fajną żelową konsystencję, ale nie wchłania się w skórę tylko pozostawia na niej taką przyjemną jakby film ochronny. Bardzo dobrze odżywia skórę. A dzieki pojemnikowi air less dozuje zawsze idealną porcję kosmetyku. Podoba mi się również wygląd tej kuracji w opakowaniu. Wygląda jak milion małych złotych kuleczek, a po wydobyciu na zewnątrz mamy żelową forumłę. Taki fajny bajer. Kurację udezrzeniową można stosować 2-3 razy do roku, aby pomóc się skórze zregenerować. Teraz, na kiedy wiosna nieśmiało puka do naszych dni jest idealna pora na takie zabiegi.
Jej stosowanie jest niesamowicie proste. Aplikujemy kosmetyk na oczyszczoną skórę rano i wieczorem pod krem pielęgnacyjny.
Jeśli chodzi o moje zdanie to kuracja sprawdza się u mnie wyśmienicie, a to co zostanie w opakowaniu zużyję jako kolejny etap latem, bądź jesienią. Tak w ramach intensywnej kuracji. Skóra jest sprężysta, świetnie nawilżona i łatwiej znosi zmagania całego dnia, mam tu na myśli makijaż i zanieczyszczenia powietrza.

Lierac Uderzeniowa adawka młodości

Ponieważ kosmetyk został przebadany klinicznie przedstawię Wam również wyniki tych testów:
- po 1 miesiącu: uczestnicy zauważyli ogólne wzmocnienie skóry i poprawę objętości, skóra odzyskuje komfort i jest rozświetlona,
- po 14 dniach: skóra jest zrewitalizowana i wzmocniona, zmarszczki wygładzone, cera odmłodzona.
- po 1 miesiącu: przywrócona została objętość i gęstość skóry. Skóra mocniejsza i zregenerowana. Zmarszczki wypełnione. Cera odmłodzona, ujednolicona i rozświetlona.
 Nastąpiła ogólna poprawa samopoczucia u ponad 80% kobiet.

Nie wiem jakie Wy macie podejście, ale mnie takie kosmetyki przekonują. Wiem, że ich użytkowanie pomoże mi dłużej cieszyć się zdrową, młodszą cerą. Serum ma pojemność 30 ml i kosztuje około 390 zł. A kosmetyki Lierac szukajcie w dobrych aptekach. I tę kurację wszystkim kobietom (i nie tylko), którym zależy na tym, aby uwolnić się od oznak stresu, zregenerować skórę, a twarz aby odzyskała młodość w zaledwie dwadzieścia osiem dni. Bo tyle powinna trwać kuracja tym kosmetykiem.

I jak Wam się podoba taki produkt?