11/07/2018

Swanson Forskolina - ekstrakt z pokrzywy indyjskiej – suplement wspomagający odchudzanie

Chcę zrzucić trochę nadwagi. Niestety nie mogę intensywnie ćwiczyć, więc tu pojawia się problem. Spacery nie wystarczają, dieta nie działa tak jak bym sobie tego życzyła.... więc wspomagam się. Forskoliną!

ekstrakt z pokrzywy indyjskiej – suplement wspomagający odchudzanie

Czym jest FORSKOLINA?
Forskolina (Coleus Forskohlii), a właściwie to pokrzywa indyjska - rośna pochodząca z krajów Azji Południowo–Wschodniej. Wyciąg z korzenia tej pokrzywy od stuleci stosowany był w tradycyjnej medycynie indyjskiej. Substancją aktywną tej rośliny jest właśnie forskolina. Preparat wykazuje właściwości wspomagające rozkład zbędnego tłuszczu oraz wspierające produkcję hormonu wzrostu oraz syntezę białek, co przekłada się na efektywniejsze i szybsze osiąganie beztłuszczowej sylwetki i masy mięśniowej. Preparat dodatkowo wspiera procesy regeneracyjne zmęczonej tkanki mięśniowej oraz niweluje bezsenność.
ekstrakt z pokrzywy indyjskiej – suplement wspomagający odchudzanie

Jak działa FORSKOLINA?
  Pomaga regulować metabolizm tłuszczów.
  Wspomaga pracę układu odpornościowego.
  Wspomaga pracę układu krążenia i serca.
  Idealny produkt dla ludzi poszukujących naturalnych metod walki z tłuszczem.
  Wspomaga regenerację potreningową.
  Pobudza trzustkę do produkcji insuliny.
  Hamuje również w organizmie procesy zapalne i skutecznie redukuje ból.Hamuje reakcje autoimmunologiczne i alergiczne.Pokrzywa indyjska obniża ciśnienie krwi również w oku, bywa stosowana w problemach ze wzrokiem.Pobudza procesy trawienne – stymulacja wydzielania min. kw. solnego, pepsyny, enzymów trzustkowych.Pobudza termogenezę, czyli proces, którego celem jest wytworzenie ciepła dla utrzymania stałej temperatury ciała.

ekstrakt z pokrzywy indyjskiej – suplement wspomagający odchudzanie

Swanson Forskolina pokrzywa indyjska 400mg Coleus Forskohli w opakowaniu znajduje się 60 kapsułek i kosztuje około 30 zł. Taka kuracja starczy na 2 miesiące, ponieważ przyjmuje się jedną kapsułkę dziennie. Oczywiście żaden suplement nie zastąpi nam zróżnicowanej diety, ale jako wspomagacz redukcji masy ciała działa bardzo dobrze. Ja po 2 miesiącach suplementacji zauważyłam, że coraz łatwiej mi zrezygnować ze słodkich produktów, które do tej pory rujnowały moją dietę. To samo tyczy się przyjmowanych węglowodanów, a zwłaszcza makaronów. Nadal je jem, ale instynktownie nakładam mniejsze porcje, które w zupełności mi wystarczają.

ekstrakt z pokrzywy indyjskiej – suplement wspomagający odchudzanie

Jako ostrzeżenie dodam, że jest to produkt wyłącznie dla dorosłych. A k
obiety karmiące i ciężarne powinny skonsultować się z lekarzem. Generalnie każdy powinien skonsultować jakąkolwiek suplementację z lekarzem, ale wszyscy wiem jakie są realia. Ja jestem niesamowicie zadowolona i zamierzam kontynuować tę ziołową suplementację. A jak ktoś z Was również chce zgubić kilka zbędnych kilogramów to może się bardziej tym tematem zainteresować.
Zakup suplementu polecam jedynie w sprawdzonym miejscu na przykład sklepie zielarskim, lub ze zdrową żywnością.

Uwaga! Przedstawione informacje nie są pisane przez lekarza, farmaceutę czy specjalistę medycyny naturalnej. Nie zastąpią opinii i wiedzy wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia. Wszelkie rady, które wynikają wyłącznie z mojego prywatnego doświadczenia - stosujesz na własną odpowiedzialność.