10/12/2018

MAC Dazzleglass w kolorze Rags to riches - błyszczyk o multigalaktycznym blasku

Od kiedy tylko pamiętam uwielbiałam błyszczące usta. Zawsze pociągały mnie produkty nadające zmysłowy połysk. I jak widzę ta miłość wraz z wiekiem wcale nie maleje.

MAC Rags to riches

Produkty do usta marki MAC kilka razy gościły już na łamach bloga. Natomiast nigdy nie przedstawiłam Wam błyszczyku z serii Dazzleglass, który generuje na ustach wręcz galaktyczny połysk mieniący się setkami multikolorowych drobinek.
RAGS TO RICHES to delikatny pastelowy odcień mauve czyli naturalny różany kolor ust. Posiada kolorowe refleksy, które cudownie odbijają światło, a perłowe wykończenie optycznie wypełnia i powiększa wizualnie usta.

Błyszczyk, oszałamia światłem i blaskiem, perłowe drobinki odbijają i załamują światło, naśladując blask kryształów kwarcu i opalu. Zapewnia wyjątkowy połysk z krystaliczną opalizacją. Lekka nuta waniliowa sprawia, że jego aplikacja jest jeszcze przyjemniejsza.

MAC RAgs to riches

RAGS TO RICHES nie klei się, nie lepi (tak twierdzi producent, ale nie oszukujmy się odrobinę skleja usta), ma bardzo lekką i nawilżającą konsystencję. Przy czym nawet po całym dniu noszenia makijażu usta są miękkie i gładkie ponieważ cały czas działa nawilżająca formuła. Bardzo łatwo aplikuje się na usta za pomocą poręcznego, małego pędzelka.

MAC Rags to riches swatch

Multikolorowe drobinki widoczne w ostrzejszym świetle słonecznym są praktycznie niewyczuwalne na ustach.
Trwałość jak na błyszczyk przystało do pierwszego posiłku lub gorącego napoju.
Jeśli chodzi o możliwości użycia to można stosować go:
- solo,
- jako dodatkową warstwę na ulubioną pomadkę
- lub jako wyraziste wykończenie makijażu.

MAC Rags to riches

Jedyną wadą błyszczyków Dazzleglass jest stosunek ilości produktu do ceny - 1,92 g/80 zł.
W momencie kiedy zakochujemy się w nim najbardziej.... nagle się kończy.


RAGS TO RICHES spełnił moje wszystkie oczekiwania. Uwielbiam za efekt końcowy i kolor. Naprawdę wygląda niesamowicie na ustach, szczególnie w słońcu (wygląda jak migocząca woda!).
I to jest chyba najtrafniejsze porównanie jeśli chodzi o ten produkt.

Znacie błyszczyki marki MAC?