9/04/2018

Gorący piasek orientu - ESTEBAN AMBRE EDP

Uwielbiam aromaty nieoczywiste, orientalne z nutą tajemnicy. Kiedy nadarzyła mi się okazja testowania zapachów marki Esteban wiedziałam, że zapowiada się ciekawa przygoda. 

słodkie perfumy orientalne

Woda perfumowana AMBRE jest przeznaczona zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. I powiem to pierwszy raz, od momentu kiedy piszę Wam o perfumach - jest tak skonstruowana, że na każdym będzie pachniała dobrze.
Poczuj pod stopami gorący piasek Orientu, kryjący w sobie unikalny skarb – mieniącą się złotem w słońcu ambrę. To właśnie ona spowita delikatną nutą wanilii daje początek głębokiemu zapachowi, który zaskakuje swoim bogactwem.” Tak brzmi opis tego zapachu na stronie perfumerii Mon Credo i w życiu sama nie wpadłabym na tak sugestywne słowa.
Nuty głowy: różowy pieprz, gałka muszkatołowa, rabarbar
Nuty serca: paczuli, frezja, głóg
Nuty bazy: wanilia, ambra, sandałowiec


Baza w AMBRE jest bardzo mocna. Praktycznie to ona dominuje cały czas. Rabarbaru ani frezji nie czuję, natomiast przyprawy..... co całkiem inna bajka. Zarówno pieprz jak i gałka nadają tej słodyczy charakternej ostrości orientalnych potraw. A paczula kończy przygodę efektem rozgrzanego piasku. Jest zmysłowo, parnie, seksownie i niesamowicie uroczo.
Po prostu orient w najlepszym wydaniu.


Nie oceniam trwałości, bo na mojej skórze różnie z nią bywa. Natomiast dodam jeszcze, że AMBRE wzbudza ciekawość i zainteresowanie. Większość osób komplementuje niesamowity zapach unoszący się dookoła mnie. I o to chyba chodzi.


Woda perfumowana Ambre marki Esteban jest dostępna w perfumeriach Mon Credo. Tam tez kupowałam próbki zapachu.


Lubicie orientalne zapachy?


zdjęcia pochodzą ze strony: www.esteban.fr