4/08/2018

Doskonała ochrona przed zgubnym działaniem słońca - SUBLIME TAN SPF30 PA+++ Eisenberg Paris

Jak połączyć dwa w jednym – żeby mieć i subtelną opaleniznę i chronić skórę przed degradacją ze strony promieni UVA i UVB. Odpowiedź jest prosta należy zainwestować w dobry filtr przeciwsłoneczny. Kilka lat temu miałam okazję używać już filtr marki Eisenberg. Był to Creme de Jour z SPF50 (w nazwie została podlinkowana recenzja do tego produktu).
Obecnie używam kremu z linii SUBLIME TAN z SPF30 PA+++. 
 

Anti Age do twarzy SPF 30 UVB/UVA - Soin Solaire Anti Age Visage SPF 30 UVB/UVA - wysoka ochrona, zalecana do skóry wrażliwej /50 ml – 225 zł/
Lekki, błyskawicznie wchłaniający się krem z nowatorskimi i niewidocznymi filtrami o szerokim spektrum i podwójną ochroną przed promieniami UVA/UVB. Wyjątkowa formuła Trio-Moléculaire® przyspiesza opalanie i zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą i rozświetloną opaleniznę. Kosmetyk pielęgnacyjny zalecany do skóry wrażliwej, ułatwia utrzymanie odpowiedniego nawilżenia, zapobiegając wysuszeniu skóry i pojawieniu się rumienia.

Wyciąg z szarotki alpejskiej - wysokie stężenie flawanoidów sprawia, że roślina skutecznie neutralizuje wolne rodniki, skuteczniej niż witamina E, i efektywnie zwalcza utlenianie komórek wywołane promieniami UV.
Bisabolol - wyciąg z kory, z której pozyskuje się olej o wysokiej zawartości naturalnego alpha bisabololu. Powszechnie stosowany w medycynie ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne, grzybobójcze oraz antybakteryjne, bisabolol jest wyjątkowym składnikiem likwidującym podrażnienia. Chroni skórę przed efektami stresu skóry, przyspieszając jej regenerację dzięki swojemu działaniu łagodzącemu, gojącemu i zmniejszającemu rumień wywołany szkodliwym działaniem promieni UV.
Izomerat sacharydowy - intensywnie nawilża, utrzymuje wodę i zapobiega wysuszaniu skóry dzięki swoim właściwościom łagodzącym.
PA+++ - wynik testu PA, czyli 3 plusy, według przepisów Japonii, najbardziej skrupulatnych i restrykcyjnych na świecie w zakresie ochrony.
Bez parabenów - EISENBERG wprowadza swoją pierwszą ekskluzywną gamę pielęgnacyjną bez parabenów.
Testy in vivo & in vitro – produkty nie są testowane na zwierzętach – bez barwników.

Skład INCI:
 
Filtry UVB i UVA nowej generacji
- chronią przed promieniami UV i zapobiegają pojawieniu się rumienia słonecznego: filtry UVB
- chronią przed promieniowaniem słonecznym i opóźniają proces starzenia się skóry związany ze szkodliwym działaniem promieni słonecznych, wzmacniają SPF i idealnie stabilizują ochronę przez synergię: filtry UVA


ochrona skóry przed słońcem
 
SPOSÓB UŻYCIA: Obficie nasmarować twarz, szyję i dekolt. Regularnie powtarzać aplikację, zwłaszcza w przypadku pocenia się, po każdej kąpieli w basenie czy morzu i po wytarciu się ręcznikiem.

RADY: Słońce jest znacznie bardziej niebezpieczne dla skóry delikatnej. powinno się zwracać uwagę na czas opalania i w razie potrzeby stosować wyższą ochronę na miejsca szczególnie wrażliwe.
Przedstawiam również ściągawkę jak dobrać do swojego fototypu odpowiedni kosmetyk z filtrem.

Sam filtr ma konsystencję aksamitnego mleczka lub delikatnej emulsji, która szybko wchłania się w skórę, pozostawiając na jej powierzchnie ochronny filtr. Cera jest doskonale przygotowana na zetknięcie ze słońcem, a kosmetyk stanowi doskonałą bazę pod makijaż. W pierwszej chwili po nałożeniu delikatnie bieli, ale po kilku minutach ładnie stapia się ze skórę i robi transparentny. 


Jako, że jestem właścicielką pięknych przebarwień, zaczęłam już stosować ochronę przeciw słoneczną. Ekspozycja na słońce wiąże się również z przedwczesnym starzeniem się skóry wywołanym uszkodzeniem kolagenu, elastyny, melanocytów i zachwianiem zdolności utrzymania odpowiedniego nawilżania komórek. Dlatego też należy chronić skórę, żeby później nie żałować zaniedbania.
Kosmetyki Eisenberg Paris dostępne są na wyłączność w perfumeriach Sephora.

A TY jak chronisz swoja skórę?