2/23/2018

Podwójne oczyszczanie jonowe cery z marką LIERAC - mleczko micelarne Lait Micellaire

Produkty do demakijażu i pielęgnacji cery zachwycają mnie od dawna. Najnowsza seria inspirowana wieloetapową pielęgnacją azjatycką (tekst wprowadzenia znajdziesz >>>TUTAJ


zrobiła na mnie również ogromne wrażenie i w miarę potrzeb cery zawsze mogę wybrać odpowiedni kosmetyk, który będzie jej dobrze służył. O poprzednich dwóch kosmetykach: balsamie w olejku i piance do mycia twarzy pisałam wcześniej, dlatego osoby zainteresowane odsyłam do poprzednich postów.

demakijaż wieloetapowy, demakijaż azjatycki, mleczko do zmywania makijażu

LAIT MICELLAIRE - Mleczko micelarne

Całe wieki nie używałam mleczka do demakijażu. W przypadku Lait Micellaire mogę śmiało powiedzieć, że jest to bardzo owocny powrót.
Mleczko micelarne to głębokie oczyszczanie w jednym kroku, które pozostawia skórę świeżą i zapobiegania oznakom starzenia. Wyjątkowo niesamowicie lekka konsystencja, szybko i z łatwością oczyszcza bez konieczności spłukiwania. Innowacyjna, aktywna formuła mleczka w kontakcie ze skórą zmienia postać na bardziej płynną dla jeszcze skuteczniejszego podwójnego oczyszczenia. Roślinna gliceryna dla zwiększenia nawilżenia. Relaksujący zapach to połączenie kwiatowych i świeżych nut jaśminy, kwiatu lotosu i gardenii.


DLA KOGO PRODUKT JEST PRZEZNACZONY?
Dla kobiet szukających głębokiego oczyszczania w jednym kroku, która pozostawia skórę świeżą i zapobiegania oznakom starzenia. Wyjątkowo lekka konsystencja, szybko i z łatwością oczyszczająca. Bez konieczności spłukiwania!


Aktywne składniki inspirowane techniką estetyczną oczyszczania jonowego:
Oczyszczający "mikro-magnes" -
roślinopochodny związek powierzchniowo czynny, który przyciąga, wyłapuje i rozpuszcza zanieczyszczenia -skutecznie i delikatnie oczyszczając skórę na powierzchni i w głębi.
Enzymatyczny mikro-eksfoliant - mikrozłuszcza skórę eliminując martwe komórki, stymuluje odnowę komórkową.
Ochronny ekstrakt z lilii wodnej - chroni, nawilża i wygładza skórę.
Kwas hialuronowy - intensywnie nawilża, wygładza i chroni skórę, działa przeciwstarzeniowo.
Roślinna gliceryna - wpływa na utrzymanie idealnego nawilżenia.Sposób użycia: Aplikować za pomocą wacika kosmetycznego, przeciągając od środka do zewnętrznych partii twarzy oraz szyi. Powtarzać czynność aż ostatni wacik będzie czysty. Odpowiedni również do demakijażu oczu.
Dostępny w aptekach. Cena około: 79 zł/200 ml.


Mleczko zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie jednocześnie delikatne i o lekkiej konsystencji, z drugiej strony dosyć dobrze rozprawia się z makijażem.... nawet tuszem do rzęs. Demakijaż marki Lierac jest bardzo dobry. Przekonuję się o tym każdego wieczoru, kiedy staram się przygotować moją cerę na odpoczynek i nocną pielęgnację. Elegancja, delikatność i profesjonalna marka to podstawa sukcesu. Lierac wie co robi i jakie produkty wypuszczać na rynek, żeby zadowolić swoje klientki.

Znasz markę?
Może polecisz mi swój ulubiony kosmetyk do demakijażu?