1/03/2018

NIVEA Lip Care - niezawodna ochrona i pielęgnacja ust

Kultową pomadkę pielęgnacyjną marki Nivea zna chyba każdy, pokuszę się nawet o stwierdzenie, że większość z nas już miała z nią styczność.
Chciałam dzisiaj pokazać jak niebieskie, klasyczne opakowanie zmieniło się na święta i Nowy Rok. Edycja limitowana na kolorowe, brokatowe opakowania – przyznam szczerze, że cieszą one oko.

pomadka ochronna do pielęgnacji ust Nivea

A w opakowaniu znajdziemy klasyczną pomadkę, która pomoże ukoić i będzie pielęgnować nasze usta. Świetny gabaryt jak i opakowanie sprawiają, że można tę pomadkę po prostu wrzucić do kieszeni i używać kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.


Pomadka ochronna zawiera w swoim składzie pantenol i masło shea. Taki skład zapewnia ustom do 12 godzin pielęgnacji, pozostawiając je niezwykle miękkimi i zapewniając ochronę przed wysychaniem. Dodatkowo produkt został przebadany dermatologicznie.
Pomadka NIVEA Lip Care Classic zawiera nową formułę z Hydraminą i wyciągiem z pestek winogron zapewniającą ustom efekt nawilżenia.
- chroni usta,
- zapobiega wysychaniu ust bez względu na pogodę,
- zapewnia im odżywczą pielęgnację. 
Skład Inci:

Zawsze mam pod ręką pomadkę ochronną. Nawet w pracy kiedy nie mam czasu poprawić makijaż, znajdę kilka sekund aby zadbać o moje usta.


Pomadka NIVEA Lip Care Classic ma pojemność 4,8 g i kosztuje około 8 zł. A znajdziesz ją w każdej drogerii.

Kto z Was miał już styczność z pomadkami ochronnymi Nivea?