9/17/2017

Zmiany, zmiany, zmiany...........

Od dłuższego już czasu chodziły mi po głowie zmiany związane z blogiem. Ale tak naprawdę sama nie wiedziałam czego chcę. Przez okres wakacji zrobiłam prawdziwą burzę mózgów.
Zmiany były potrzebne. Nie twierdzę, że było źle, ale stary szablon już zaczynał mnie męczyć. Był zbyt minimalistyczny. Tak to wyglądało.
Nowy szablon jest kolorowy, dynamiczny i niesamowicie mi się podoba. Ogromne podziękowania składam w tym miejscu Karolinie (www.karografia.pl), która ogarnęła moje wszystkie pomysły i jeszcze uratowała sytuację, kiedy okazało się, że źle podpięłam domenę. Tak! Czasami nie warto unosić się honorem i udawać Zosię samosię. Dzięki kochana! Jak pisałam w piątek sprawiłaś, że uśmiech nie schodzi mi z twarzy kolejny dzień :-*

Zakładając blog prawie 3 lata temu nie zastanawiałam się również nad nazwą. Jej długością, znaczeniem. Nie zrozumcie mnie źle, nadal lubię "lepszą wersję samej siebie", ale to powiedzenie stało się ostatnio tak oklepanym frazesem, że zaczęło mi wręcz uwierać.
Tak więc przechodząc do sedna dzisiejszego wpisu. 

Witam ponownie w moim małym świecie, który przeszedł generalny remont i już dochodzą mnie słuchy, że podoba się bardziej niż poprzednie M1.


Dziękuję wszystkim czytelnikom! Dziękuję Wam za każde odwiedziny, każdy komentarz. Dziękuję dziewczynom za wsparcie i pomoc zawsze kiedy tylko zapytałam czy poprosiłam. Marta, Marti, Agata i jeszcze jedna Agata i Asia - jesteście wspaniałe.

Zapraszam do obserwowania bloga TU i w social mediach.
Życzę miłej lektury i zapraszam do kontaktu w komentarzach. A sobie życzę dalszego rozwoju :-)


Dajcie znać w komentarzach jak podobają się Wam zmiany?