9/08/2017

HYDRAGENIST Ultranawilżająca mgiełka pielęgnacyjna do twarzy od Lierac

Stosowałam w swoim życiu już kilka mgiełek, wód termalnych, ale jakoś do tej pory nie miałam szczęścia i żaden produkt nie zachwycił ani mnie ani mojej cery. Znacie to uczucie..... produkt jest OK, ale do zachwytu wiele mi jeszcze brakuje.
Z marka Lierac zaprzyjaźniłam się najpierw używając serum depigmentujące, a następnie za sprawą odżywczej pielęgnacji Premium, która zachwyciła mnie niesamowicie.


super nawilżenie dla dojrzałej i odwodnionej cery

W pierwszej chwili mgiełka wcale mnie nie zachwyciła, ponieważ przypomniałam sobie poprzednie doświadczenia. Ale nic bardziej mylnego....
Pierwsza, druga, trzecia aplikacja – za każdym następnym razem było tylko lepiej. Nawet w poście o mojej porannej pielęgnacji opisywałam, jak fajną bazę nawilżającą mgiełka pozostawiam na skórze przed nałożeniem filtra UV.

Co to jest?
Dotleniająca mgiełka nawilżająca o właściwościach pielęgnacyjnych. Zaraz po przebudzeniu likwiduje senne zagniecenia, oznaki zmęczenia i niedotlenienia na skórze twarzy. Otula skórę delikatnym kobiecym zapachem róży, gardenii i jaśminu.
LABORATORIES LIERAC, prekursor kosmetyków hybrydowych, stworzyły unikalne połączenie tego co najlepsze w nauce i naturze, opracowując kompleks HYDRA O₂, odtwarzający korzyści zabiegu infuzji tlenowej.
  • Kompleks HYDRA O₂ (biomimetyczny tlen, kwas hialuronowy, liście Ambiaty, koncentrat witamin i minerałów) przywraca nawilżenie i wygładza skórę.
  • Polimer wiskoelastyczny z pamięcią kształtu daje natychmiastowy efekt "żelazka".
  • Flawonoidy pochodzące z róży działają wygładzająco.
  • Ekstrakt z różańca chroni przed wolnymi rodnikami.
SKŁAD INCI:

Skóra nabiera gładkości, odzyskuje naturalny koloryt, a oznaki zmęczenia natychmiast znikają. (* Badanie kliniczne z udziałem 22 ochotników - % satysfakcji)
  • 91% skóra nawilżona i wypełniona*
  • 91% bardziej dotleniona skóra*
  • 100% bardziej wygładzona skóra*
  • 100% wrażenie większej świeżości cery*

Stosowanie: Aplikujemy rano na suchą skórę twarzy, zaraz po jej oczyszczeniu i przed codzienną pielęgnacją. Energicznym ruchem rozpylamy mgiełkę na całej twarzy
i wklepujemy opuszkami palców.
Opakowanie: Plastikowa butelka z pompką o pojemności 100 ml. Na pojedynczą aplikację zużywamy 3-4 pompki.Dla kogo mgiełka się nadaje?
Lierac Hydragenist Ultranawilżająca mgiełka to kosmetyk pielęgnacyjny, który nadaje się dla każdego typu skóry. Stosuje się ją od samego rana na skórę twarzy w celu eliminacji sennego zagniecenia, oznak zmęczenia i niedotlenienia. Zapewnia uczucie świeżości, nawilża
i wygładza.Co mnie w tej mgiełce urzekło?
Kosmetyk ma leciutką konsystencję. Zaaplikowany bezpośrednio na skórę, rozkłada się delikatną mgiełką. Aplikowany w zagłębienie dłoni i wklepywany później w skórę, wygląda jak lekko zżelowana galaretka. Mgiełka wchłania się w przeciągu kilku minut. Dzięki niej skóra twarzy nabiera niesamowitej gładkości. A użytkowniczkę otula i relaksuje delikatnym zapachem róży, gardenii i jaśminu. Zapewnia skórze nawilżenie, dotlenienie i wypełnienie – czyli to wszystko co obiecuje producent.Mgiełka kosztuje w granicach 100 zł. Na zdjęciu powyżej  pokazałam zużycie po dwóch miesiącach, rano i wieczorem. Tak wydajny i świetnie działający kosmetyk jest zdecydowanie wart swojej ceny.