7/24/2017

Mia Me Mine marki Halloween - woda perfumowana dla kobiet

Mia Me Mine marki Halloween (wcześniej Jesus Del Pozo) to orientalno – kwiatowa kompozycja dla kobiet.W oryginale nazwano ją nawet przewrotnie "fruity floriental".
Mia Me Mine został wydany w 2017 roku. 


Nuty głowy: liczi, yuzu, różowy pieprz,
nuty serca: róża, naparstnica purpurowa i szafran,
nuty bazy: paczula, dzięgiel (Davana LMR) i piżmo.

Mía Me Mine to owocowe, różowe i słodkie połączenie. Ten zapach przynosi egzotyczną świeżość i ciepło. To hipnotyczna przyjemność pochodzącą z nektaru Patchouli. Dzięgiel nadaje kompozycji narkotycznej wręcz słodkości. A kwiaty szepczą i uwodzą w każdy możliwy sposób.


Owalny, gładki, organiczny i subtelny - flakon Mia Me Mine od Halloween skrywa w sobie kobiecość. Kolor wewnątrz flakonu to fiołkoworóżowy.

Mia, Me, Mine to zapach zdecydowanie owocowy, z którego przebija słodycz oraz piękny bukiet róż, a całość elegancko zaprawiona jest paczulą.
Niech was nie zwiodą nuty, ponieważ nie są to najlżejsze perfumy, tym bardziej teraz na lato. Trwałość tego zapachu jest bardzo dobra. Przez kilka dobrych godzin jest wyczuwalny dla otoczenia, a bliskoskórnie nawet po cały dniu możemy sobie jeszcze tę przygodę przypomnieć.


Jedyna rzecz, która nie daje mi spokoju to fakt, że jest to kompozycja wtórna. Tak bardzo podobna do perfum, które obecnie królują w perfumeriach. Szkoda!
Mia, Me, Mine jest dostępny w pojemnościach 15, 40 i 100 ml. Przy czym 100 ml kosztuje 199 zł. W miarę możliwości uzupełnię pozostałe ceny.
Jeśli chodzi o dostępność znajdziecie ten zapach na półkach w Hebe.