6/26/2017

Szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy DermoFuture Technology

Oczyszczanie cery to podstawa codziennej pielęgnacji. Na rynku mamy różne akcesoria, które mają nam w tym dopomóc. Niestety ceny niektórych z nich sprawiają, że nie każda osoba może sobie na taki zakup pozwolić.

perfekcyjne oczyszczanie skóry

Od kilku tygodni mam okazję używać szczoteczki sonicznej marki DremoFuture Technology.
Przyznaję szczerze, że po latach używania dłoni, myjek czy manualnych szczoteczek jestem zachwycona tym, co potrafi to soniczne cudeńko.


Szczoteczka Soniczna do oczyszczania twarzy ma za zadanie:
  • usuwać martwy naskórek
  • ujędrniać skórę
  • oczyszczać skórę z brudu, tłuszczu czy resztek makijażu
  • za pomocą pulsacji idealnie oczyszczać skórę
  • łagodne i higieniczne silikonowe wypustki są dopasowane do potrzeb każdego rodzaju skóry
  • grubiej rozstawione wypustki są przeznaczone do dogłębnego oczyszczania kącików
  • nie wymaga wymiany szczoteczki
  • jest wygodna w użyciu
  • posiada wysoka jakość
  • jest w 100% wodoodporna.

Szczoteczka soniczna to rewolucyjny system oczyszczania twarzy dla każdego rodzaju skóry.
Szczoteczka posiada trzy rodzaje silikonowych wypustek.
Z jednej strony są to wypustki czyszczące (większa powierzchnia) i wypustki masujące (mniejsza powierzchnia na czubku urządzenia).
Z drugiej strony szczoteczki sonicznej znajduje się powierzchnia koncentryczna (służy ona do masażu podnoszącego kontur twarzy).
Także sama szczoteczka posiada regulację i kilka trybów (wydaje mi się, że około 10-ciu) pracy, który dowolnie możemy sobie ustawiać według własnych preferencji, czy potrzeb.
Szczoteczka ma wbudowany masaż o częstotliwości 100/sek, co zwiększa dokładność oczyszczania i poprawia ukrwienie w skórze właściwej.


Sposób użycia:
1.Usuń makijaż.
2.Nałóż produkt oczyszczający na szczoteczkę lub na wilgotną cerę.
3.Naciśnij środkowy guzik, aby uruchomić urządzenie.
4.Zintegrowany timer przeprowadzi Cię przez proces oczyszczania.
5.Po 60 sekundach umyj urządzenie wodą z mydłem i osusz delikatnie ręcznikiem.

Szczoteczka zasilana jest akumulatorem DC 3,7 V. Natomiast do zestawu dołączona jest ładowarka USB, którą podłączamy do komputera i ładujemy szczoteczkę. A samo urządzenie jest zgrabniutkie, dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się  z niej.


Jak już wspomniałam wyżej oczyszczanie cery jest żelazną podstawą jej pielęgnacji, której nie można pominąć. Zwłaszcza wieczorem. Ja zawsze stosuję dwuetapowe oczyszczanie. Pierwsze pozwala mi na pozbycie się większości makijażu z twarzy, drugie natomiast doczyszcza skórę i przygotowuje ją na dalsze kroki pielęgnacyjne. Muszę również dodać, iż od pierwszego użycia szczoteczki sonicznej DermoFuture, nie mogę przestać się zachwycać jak gładka
i jędrna jest moja skóra. 

Kolejną zaletą jest fakt, że tak przygotowana cera wchłania zachłannie wszelkie kosmetyki pielęgnacyjne, które w następnej kolejności zostają na nią nałożone. Bardzo mi się to podoba, bo wiem, że skorzysta ona więcej z wszelkich dobroczynnych składników zawartych
w pozostałych kosmetykach pielęgnacyjnych.

Producent twierdzi, że wystarczy tylko 1 minuta codziennie rano i wieczorem, aby skóra była czysta i odświeżona. To fakt, ale muszę się do czegoś przyczepić. W opisie produktu pada stwierdzenie, że zawiera on zintegrowany timer, który przeprowadzi nas przez proces oczyszczania. Ja niestety timera nie zauważyłam i po prostu odliczam sobie czas jaki poświęcam na oczyszczenie poszczególnej partii twarzy. Nie jest to na szczęście zbyt skomplikowana czynność.


Czy zgodzę się ze stwierdzeniem producenta, że jest to SUPER COOL WASHING MACHINE?
Hell yeah - oczywiście, że się zgodzę. Szczoteczka soniczna spełnia wszystkie założone funkcje, działa, a przy okazji nie drenuje naszego portfela.
Na stornie tenex24.pl kosztuje 190 zł, ale widziałam ją również w innych sklepach internetowych w znacznie niższych i bardziej przystępnych cenach.

Po raz kolejny daję kciuk do góry akcesoriom marki DermoFuture.