6/02/2017

Moja przygoda ze Streetcom i akcja Ambasadorka Hebe

Od dawna zamierzałam przedstawić ten temat, ale teraz mam ku temu świetną okazję.
Od wielu już lat współpracuję sobie z portalem marketingowym STREETCOM Polska.
Najprościej tłumacząc jest to agencja marketingowa, która stawia na „marketing szeptany”, czyli przekazywany ustanie. Biorąc udział w kampanii rekomendujemy dany produkt rodzinie, przyjaciołom, znajomym z pracy czy sąsiadom.
W pierwszej kolejności możemy założyć sobie konto w STREETCOM, wypełnić ankiety, uzupełnić dane osobowe..... no i czekać na nowe kampanie, o których informacja zawsze pojawia się na naszym mailu. W zależności od naszych zainteresowań możemy brać udział w kampanii lub nie.
Ponieważ tematyka mojego bloga dotyczy strefy BEAUTY, więc nie opisywałam Wam wcześniejszych kampanii, które dotyczyły produktów mało związanych z blogiem.


Obecna kampania, w której mam przyjemność brać udział dotyczy promocji drogerii HEBE.
Każda ambasadorka otrzymała w ramach swojego zadania pakiet ambasadorski, czyli najogólniej mówiąc wielkie pudło kosmetyków do testowania oraz pakiet próbek do rozdania znajomym i oczywiście zaproszenia do dokonania zakupów w wyżej wymienionej drogerii.


W mojej paczce znalazłam:
  • Pomarańczowy Peeling do ciała Nacomi
  • Maska Kolagenowa pod oczy Purederm
  • Keratyna w płynie Prosalon
  • Krem z kwasem migdałowym Bandi
  • Tusz do rzęs Glam Delux Argan Oil marki P2
  • Zapach Mia, Me Mine od Halloween

Do rekomendowania i rozdania znajomym otrzymałam pakiet 60 próbek przeróżnych produktów, które są dostępne w drogeriach HEBE. A moje kochane dziewczyny cieszą się, że mogą sobie wcześniej potestować nowe, nieznane im kosmetyki.
Po każdej przeprowadzonej rozmowie mam obowiązek wypełnić raport na stronie STREETCOM oraz wypełniać zadania ambasadorskie dzięki którym zbieram punkty, a to znowu daje mi kolejne możliwość w postaci zaproszeń do kolejnych kampanii.

jak zostać ambasadorem Hebe?

Zabawa jest bardzo fajna i jeśli jesteście systematyczni i lubicie rozmawiać o produktach bądź usługach, polecać znajomym przetestowane rzeczy to serdecznie zachęcam Was do założenia sobie konta i wypróbowania takiej formy rekomendacji. 

 #Streetcom  #Ambasadorka Hebe