6/15/2017

Dsquared² Want - waniliowa nirvana

Kobieta o wielu twarzach. Want doskonale odwzorowuje skomplikowaną istotę kobiecości. Jednocześnie jest delikatny i silny, czarujący i nieokrzesany.
Nowoczesna kobieta jest spontaniczna, dynamiczna i  pomysłowa…. Jest jak kalejdoskop urzekających kontrastów.Przeładowana kobiecością. Niepełna definicja kobiecości zawarta w tej wodzie perfumowanej oddaje swoje oblicze wielowarstwowością swojej olfaktorycznej kompozycji.   Want to nowa definicja DNA stylu Dsquared2, śmiało przekraczająca kolejne granice połączeniem pewności siebie, zmysłowości, kobiecej delikatności z kodem glamour i nowoczesnego stylu krawiectwa.
Zniewalająca i pewna siebie….
Want to całkiem nowy rozdział w historii perfumiarskich dokonań marki Dsquared2.
Błyszczy akcentami kobiecego uroku.Nuty mandarynki, imbiru i różowego pieprzu iskrzą delikatnie na skórze i przyciągają uwagę otoczenia. Gładko ułożona róża damasceńska, zaraz obok heliotropu i drogocennej neroli, jako uzupełnienie sensualności  kobiecości tworzy nuty serca.
Baza natomiast składa się ze składników, którym trudno się oprzeć…
Zmysłowa, ciepła wanilia z Madagaskaru, w połączeniu z Absolutem Wanilii tworzą niesamowicie hipnotyzującą i zniewalającą bazę wraz z akordami drzewnymi.
Można by po opisie pomyśleć, że jednak jest zbyt dużo wanilii w tej wanilii. Ale nic bardziej mylnego. Elegancka, aromatyczna i niesamowicie wytrawna nie męczy użytkownika ani nadmierną słodkością, ani nie jest również składnikiem całkowicie dominującym.
Wan
t
jest niesamowicie kobiecy, wesoły i urzekający. Jest wiosenną niespodzianką bo zupełnie nie podejrzewałam go o  aż tyle elegancji i uroku osobistego.


Rodzina orientalno-kwiatowa.
NUTA GŁOWY: Imbir – Mandarynka – Różowy Pieprz
NUTA SERCA: Olejek Neroli (Bigarade) – Róża Damasceńska – Heliotrop
NUTA BAZY: Wanilia z Madagaskaru – Absolut Wanilii – Akordy Drzewne

Zapach utrzymuje się w niezłym stanie na skórze około  3 godzin, następnie łagodnieje i staje się bardzo blisko-skórny przez następne 3-4 godziny.


Pojemności: 30/229 zł,  50/319 zł,  100/419 zł zapach dostępny jest między innymi w perfumeriach Douglas.


www.dsquared2.com, zdjęcia fragrantica.com