3/12/2017

Excellence Crème Somptueuse - Wykwintny Krem do pielęgnacji skóry pod oczami od EISENBERG Paris

Krem pod oczy, zwłaszcza dobrej jakości jest zawsze świetną inwestycją.
Osobiście wychodziłam i nadal wychodzę z założenia, że jest to inwestycja długoterminowa, która bardzo się opłaca. A widoczna poprawa wyglądu skóry wynagradza wszelkie niedogodności.

najlepszy krem pod oczy dla skóry dojrzałej

Jak każdy kosmetyk marki Eisenberg Excellence Crème Somptueuse - bogaty Krem Poprawiający Kontur Oczu zawiera formułę Trio-Molecular®, a to znaczy, że:
- działa intensywnie przeciwzmarszczkowo
- przywraca sprężystość skóry
- regeneruje
-stymuluje naturalną syntezę kolagenu.

Excellence Crème Somptueuse to przede wszystkim intensywna, komfortowa pielęgnacja przeciwzmarszczkowa z ultra drobnymi lipidami roślinnymi, żeń-szeniem oraz wysoko stężoną Witaminą E dla optymalnej ochrony przed wolnymi rodnikami.

Skóra pobudzona składnikami aktywnymi nie dopuszcza do utraty sprężystości, dzięki czemu nie pojawiają się nowe zmarszczki, a te istniejące wydają się być bardziej wypełnione od wewnątrz. Gładka, rozświetlona i jędrna. Kontur jest znacznie poprawiony, a oczy odzyskują swoją utraconą wyrazistość. Skuteczna pielęgnacja konturu oczu dedykowana jest posiadaczkom skóry dojrzałej (35+), zmęczonej, pozbawionej witalności i bardzo suchej. 
 

Sposób zastosowania kosmetyku jest niezwykle prosty i przyjemny w naszej codziennej pielęgnacji. 
Rano i/lub wieczorem na dokładnie oczyszczoną skórę konturu oczu, omijając górną powiekę. Delikatnie wmasować, na koniec wklepać. 

 
Krem ma luksusową i niezwykle bogatą konsystencję. Osobiście podczas aplikacji staram się nie używać całej dozy, wydobywającej się z pojemnika, ponieważ jest to zdecydowanie zbyt dużo.
Kosmetyk nie wchłania się całkowicie, tylko pozostawia na skórze film do złudzenia przypominający bazę pod makijaż. Stosowany na dzień sprawia, że zarówno korektor jak i puder pięknie stapiają się z cerą i taki stan zachowuje się przez wiele godzin. Takie niespodzianki jak "warzenie się" korektora czy przesuszenie skóry pod oczami w ciągu dnia nie mają żadnych szans.  

 
Excellence Crème Somptueuse wygrywa każdy pojedynek i wyzwanie. Dodatkowym 
plusem jest również fakt, że kosmetyk nie posiada w składzie żadnych barwników czy składników zapachowych, a jego formuła została przebadana oftalmologicznie.

Opakowanie to typowy pojemnik airless (30 ml/529 zł) z pompką dozującą kosmetyk. Małą wadą jest jedynie fakt, że nie ma żadnego podglądu odnośnie stopnia zużycia.

SKŁAD: 
 
Jestem kobietą świadomą, która bardzo sobie ceni odpowiednią pielęgnację, zwłaszcza obszarów skóry znajdującymi się pod oczami. Zanieczyszczenie powietrza, praca przy komputerze, tak jak i wiele innych czynników sprawiają, że skóra staje się przesuszona i szybciej się starzeje. A jak doskonale wiecie obszar pod oczami nie posiada tkanki tłuszczowej, także nawet w pewnym już wieku należy lepiej i bardziej o niego zadbać.
Od wielu już lat rozpieszczam moją skórę pod oczami pielęgnacją luksusową, bogatą, która pomaga jej odzyskać komfort i odżywienie, która sprawia, że wiek już nie jest żadną przeszkodą. Gdzie innowacje i nowoczesne technologie pomagają zachować młodość i działają efektywnie. 

Ja i mój Excellence Crème Somptueuse przyjaźnimy się już od ponad dwóch miesięcy. Jestem szczerze zachwycona poprawą stanu skóry, jej wyglądem i strukturą. Lekkie napięcie oraz wypełnienie wszelkich zmarszczek i załamań doskonale utrzymuje się w ciągu dnia i dobrze wygląda pod makijażem.

Excellence Crème Somptueuse świetnie wpisuje się w potrzeby mojej skóry i mogę śmiało stwierdzić, że są spełnione wszystkie obietnice producenta.
Kosmetyki marki Eisenberg można kupić w perfumeriach Sephora.