3/17/2017

Clinique Skin Expert

Podczas wizyty w perfumerii nie zawsze mamy czas dokładnie przyjrzeć się produktom, bo albo jest sporo klientów, albo nie mamy na tyle czasu, żeby swobodnie porozmawiać z konsultantką.

Perfumerie Sephora organizują często razem z marką Clinique konsultacje – Skin Expert.
Polega to na tym, że pani, która jest przedstawicielem /ambasadorem/szkoleniowcem marki przeprowadza z nami szczegółowy wywiad dotyczący pielęgnacji skóry.
Po uzyskaniu informacji i wypełnieniu wszystkich punktów testu przystępujemy do skorygowania czynności mających na celu zapewnienie nam świetnego wyglądu, a naszej skórze młodość, blask czy dokładne oczyszczenie.
Podczas takich „warsztatów” mamy możliwość, żeby spokojnie obejrzeć, dosłownie pomacać wszystkie możliwe kosmetyki czy porozmawiać o nowościach, które marka Clinique posiada w swojej ofercie.Jak się okazało moja pielęgnacja jest przeprowadzana w prawidłowy sposób tak samo jak
i wieczorny demakijaż połączony z dokładnym oczyszczaniem cery.Pani Magda zaproponowała mi jedynie krem pod oczy, który będzie walczył z dojrzałą skórą oraz serię kosmetyków SMART. Jest to linia która ma działać nawilżająco, przeciwstarzeniowo, a przy okazji walczyć z takimi niedoskonałościami jak choćby przebarwienia.


Tak dobrze nam się gawędziło, że przy okazji dowiedziałam się również o kilku fajnych nowościach, które już niebawem pojawią się w sprzedaży.

Godzina przemiłej rozmowy minęła w takim tempie, że aż trudno w to uwierzyć.
Na zakończenie Pani Magda wręczyła mi moją „receptę” na piękną skórę i dała próbki niektórych kosmetyków, żebym mogła przetestować ich działanie na spokojnie w zaciszu domowym.


Przyznaję, że zawsze z ogromną chęcią uczestniczę w takich konsultacjach. Wychodzę z nich z nową wiedzą i świadomością co należy robić żeby wyglądać i czuć się jeszcze lepiej.

Zapytajcie w Waszej perfumerii Sephora czy nie będą organizowane takie konsultacje. Naprawdę warto choćby porozmawiać chwilkę z ekspertem i dopytać o sprawy pielęgnacyjne odnośnie których mamy obawy czy wątpliwości.
Polecam każdemu takie doświadczenie.

P.S. Wybaczcie fotki, ale robiłam je w pośpiechu telefonem :-/