2/01/2017

Vintage Body Oil – zestaw kosmetyków SPA z masłem shea

Zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała z masłem shea to coś co lubię. W jego skład wchodzi:
  • Masło do ciała SPA VINTAGE BODY OIL z masłem shea 200 ml
    Składniki aktywne: Masło shea, olej migdałowy, prowitamina B5, ekstrakt z zielonej herbaty
  • Olejek do ciała z masłem shea 130 ml
    Skład: Masło shea, olej migdałowy, prowitamina B5
  • Aromaterapeutyczny żel pod prysznic 200 ml

Masło shea, które wchodzi w skład kosmetyków zawiera bardzo wiele cennych składników odżywczych. Natłuszcza i jednocześnie nawilża skórę dzięki czemu pomaga dobudowywać zniszczone komórki i pomaga w spowolnieniu procesu starzenia. Dzięki pobudzeniu procesów regeneracyjnych skóry zwiększone zostaje wytwarzanie kolagenu.


Kolejny składnik aktywny olej migdałowy - odżywia, wygładza i uelastycznia skórę. Prowitamina B5 zmniejsza utratę wody przez naskórek. Nawilżając, nadaje jej elastyczność i poprawia barierę lipidową naskórka.
Ekstrakt z zielonej herbaty działa relaksuje, tonizuje, nawilżam, a dzięki antyoksydantom pomaga naszej skórze zachować młodość.
Cała seria kosmetyków w widoczny sposób poprawia kondycję naszej skóry, nadając jej przy tym aksamitną gładkość. 

 
SPA VINTAGE BODY OIL posiada równie aromaterapeutyczny zapach, który pogłębia relaks, działa odprężająco i sprawia, że czujemy się maksymalnie dopieszczone. Zapach jest bardzo ładny i elegancki. Powiedziałabym nawet jest jak zmysłowe perfumy w wiosenny poranek.
Cały zestaw można kupić na stronie tenex24.pl za około 34 złotych. Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla bliskiej osoby to ten zestaw będzie idealnym rozwiązaniem.

Skład masła do ciała i olejku:


Znacie kosmetyki Vintage Body Oil?