8/04/2016

MAGICAL GEL - 2 stopniowy system żelowego manicure - zestaw od EvelineMagical Gel™ jest t o dwustopniowy profesjonalny (efekt żelowego) manicure, który nie wymaga utwardzania lampą UV. 
Innowacyjna formuła Natural Light Magical Gel Technology utwardza żel pod wpływem naturalnego światła. Z upływem czasu warstwa lakieru staje się coraz mocniejsza, co tym samym zwiększa trwałość manicure. Nadaje paznokciom wysoki połysk, pozostawia idealnie gładką powierzchnię paznokcia, ekstremalnie odporną na ścieranie i odpryski.

Skład INCI:

NATURAL LIGHT MAGICAL GEL TECHNOLOGY:
  • efekt żelowego manicure,
  • gładki, błyszczący lakier,
  • długotrwały manicure odporny na ścieranie i odpryski,
  • mocne, odporne na uszkodzenia paznokcie,
  • łatwa aplikacja,
  • krótki czas schnięcia,
  • bezproblemowe zmywanie.  

OPAKOWANIE:
Zestaw składa się z lakieru kolorowego i utwardzacza. Oba produkty mają pojemność 5 ml. Cały komplet kosztuje 13,99 zł.


SPOSÓB UŻYCIA:
1. Na oczyszczone, odtłuszczone, suche paznokcie nałóż jedną lub dwie warstwy Color Magical Gel (przed użyciem delikatnie wstrząśnij buteleczką). Nie spiesz się z nakładaniem kolejnej warstwy, pozwól pierwszej dobrze wyschnąć.
2. Nałóż i dokładnie rozprowadź cienką warstwę TOP Coat Magical Gel na zupełnie suchy Color Magical Gel. Po 5 minutach manicure będzie suchy. Odczekaj jeszcze 10 minut, żeby żel całkowicie się utwardził. Żelowy manicure zmywaj bezacetonowym zmywaczem do paznokci Nail Therapy. Produkt testowany dermatologicznie.


Bardzo mi się ten zestaw spodobał. Manicure jest łatwy w wykonaniu. Bez udziału lampy UV/LED możemy w zaciszu domowym wykonać trwały i profesjonalny manicure.


Szeroki pędzelek bardzo ułatwia aplikację zarówno lakieru kolorowego jak i utwardzacza.
Manicure mojej mamy trzymał się cały tydzień bez najmniejszego odprysku jedynie z lekko startymi końcówkami. Piękny połysk utrzymywał się cały czas, aż do momentu starcia manicure.


U mnie pierwszy odprysk pojawił się po 3 dniach. Ale nie mam absolutnie żadnego żalu ponieważ nie uważam zbyt specjalnie na mój manicure i nie oszczędzam rąk przy pracy. Lakier zmywa się idealnie (chociaż przy takim kolorze zawsze jest trochę zabawy) i co najważniejsze nie barwi płytki paznokcia, co jest ogromnym plusem.


Cena zestawu jest rewelacyjna. Do wyboru mamy 6 kolorów, tak więc każdy może znaleźć coś co mu się spodoba i wpasuje w gusta.