6/23/2016

Janda - NR 1 Krem na dzień dobry i na dobranoc


Ten kosmetyk można nazwać kultowym, ponieważ to od niego zaczęła się cała przygoda z marką kosmetyczną. Krem Nr 1 został stworzony na specjalną prośbę Pani Krystyny, która szukała ukojenia dla cery zmęczonej makijażem scenicznym. Kosmetyk miał działać szybko i skutecznie.
Oparty jest na technologii wykorzystywanej przy zabiegach odmładzających z opartych na NICIACH kosmetycznych.
Jest to kosmetyk doskonały dla cer dojrzałych, którym potrzebna jest już ukierunkowana i skuteczna pielęgnacja. Kosmetyk w znaczący sposób poprawia takie parametry jak jędrność, napięcie i gęstość skóry wpływa na redukcję zmarszczek, wygładzenie i odpowiedni poziom nawilżenia. Krem NR 1 jest kosmetykiem, który można używać tak samo na dzień jak i na noc.

Nowoczesna, zaawansowana formuła kremu nasycona została składnikami:
  • przeciwzmarszczkowymi, zagęszczającymi, wzmacniającymi, liftingującymi. Znalazły się w niej m.in. dwa typy nici kosmetycznych i peptyd aktywnie odbudowujący.
  • nawilżającymi jak kwas hialuronowy pod dwoma postaciami: wielkocząsteczkowych nici, które nawilżają powierzchownie i mikrogranulek, o zdolności wnikania w naskórek,
  • odżywczymi jak oleje:  macadamia, arganowy, biozgodny ze skórą skwalan, i egzotyczny olej buriti. Olej buriti wykazuje także działanie promieniochronne,
  • Wygładzającymi i zapobiegającymi przyspieszonemu starzeniu się skóry jak ekstrakt z czarnej róży.
SKŁAD INCI: 

Formułę oparto na wyjątkowych emulgatorach-boosterach, które wtapiają się w naskórek, zapewniają efekt restrukturyzacji i silnie wspomagają długofalowy efekt nawilżenia skóry. Specjalne „transportery” wspomagają przedostawanie się składników aktywnych przez barierę naskórka i dotarcie do głębszych warstw skóry właściwej. 


Krem w widoczny sposób poprawia kondycję skóry – jej napięcie i gęstość. Praktycznie to, co obiecuje producent jest prawdą, że już po 3 dniach widać zmiany zachodzące w naszej skórze. Skóra jest aksamitna i wygładzona, a sam krem tak ładnie się wchłania, że stanowi idealną wręcz bazę pod makijaż. Zaskoczenie budzi również niezwykle miła, kremowo-żelowa konsystencja, która niesamowicie szybko jest absorbowana przez skórę i nie pozostawia żadnej tłustawej czy świecącej się warstwy.
Wspomniane wyżej nici działają wzmacniająco na włókna kolagenowe. Przez poprawę napięcia skóry bardziej widoczny jest efekt spłycenia zmarszczek na jej powierzchni. Cera wygląda ładniej i młodziej.


Moja mama jest tym kremem niesamowicie zachwycona. Zmiany następują i są widoczne szybko przy stosowaniu regularnej pielęgnacji. I w sumie o to  przecież chodzi.
Krem jest zapakowany w szklany słoiczek. Pod nakrętką znajduje się stoper zabezpieczający kosmetyk przed przemieszczaniem się. Ma on pojemność 50 ml i kosztuje 54 zł. Ten rodzaj pielęgnacji polecany jest w zależności od potrzeb skóry już od 40-go roku życia wzwyż.
Moim zdaniem jeśli macie ku temu okazję, żeby kupić mamie, cioci, babci jakiś prezent bardzo polecamy Wam razem z mamą ten kosmetyk.