4/07/2016

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP

Dolce&Gabbana Pour Femme to moja zapachowa podróż do krainy orientalno-kwiatowych aromatów, która towarzyszy mi już prawie trzy lata. Zawsze w okresie jesienno-zimowym ratuje humor i pogodę ducha. Nawet teraz podczas zimniejszych dni podnosi na duchu i napawa optymizmem.
Nutami głowy są neroli, malina i mandarynka;
nutami serca są jaśmin i kwiat pomarańczy;
nutami bazy są pianka marshmallow, wanilia, heliotrop i drzewo sandałowe
Połączenie tych wszystkich aromatów przykuwa zdecydowanie uwagę otoczenia. Uwodzicielski kwiat neroli, błąkający się wśród malinowych akordów, idealnie komponuje się z zapachem świeżej mandarynki. Nuty serca roztaczają swoje zmysłowe oblicze poprzez idealny mariaż welwetowego jaśminu z cytrusową słodyczą kwiatów pomarańczy. Bazę natomiast osładzają pianki marshmallow doprawione solidną ilością wanilii, a to wszystko zostało osadzone na solidnych podstawach z heliotropu oraz drzewa sandałowego.


Dolce&Gabbana Pour Femme to połączenie ze sobą kontrastów otaczających nasze zmysły. Ciepły i radosny. Obfity i urzekający. Silny i delikatny zarazem.
Duet projektantów Dolce&Gabbana wypuścił na rynek perfum Dolce & Gabbana Pour Femme po raz pierwszy w 1992 roku. Oryginalna wersja należała do kategorii zapachów kwiatowych. Odświeżona, a zarazem unowocześniona wersja Pour Femme z 2012 roku jest delikatnym powrotem do korzeni, ale wzbogaconym o słodkawo-drzewne akordy.
Zdjęcia do kampanii reklamowej zostały wykonane na Sycylii przez Mario Testino, a twarzą zapachu została zmysłowa modelka Laetitia Casta.


Dolce&Gabbana Pour Femme jest owocowo-pudrowo-słodkawa. Przy czym słodycz nie jest ani dominująca ani powalająca na kolana, ale wyraźnie daje o sobie znać w sposób elegancki i wyrafinowany. Zapach idealny na jesienno-zimowe wieczory podczas, których ogrzewa nas swoim śródziemnomorskim temperamentem.
Dolce&Gabbana Pour Femme to zapach dla kobiet z pasją, sensualnością i kobiecością, znających swoją siłę i swoje instynkty.


Wykorzystane źródło: dolcegabbana.com