3/02/2016

Pharmaceris W Dermo-ochronny Krem Wybielający Przebarwienia na dzień MELACYD SPF50+


Tak samo jak w przypadku poprzednich kosmetyków z tej serii: serum depigmentujące i krem wybielający na noc  mamy do czynienia z produktem, tym razem na dzień, który ma nam pomagać w walce o piękniejszą skórę i pozbyciu się przebarwień. 

Dermo-ochronny Krem Wybielający Przebarwienia na dzień MELACYD SPF 50+ polecany jest zwłaszcza dla cer skłonnych do przebarwień, z nierównomiernym kolorytem oraz narażonej na powstawanie przebarwień czy to w wyniku oddziaływania słońca, przyjmowania środków hormonalnych czy antykoncepcyjnych. Wszelkiego rodzaju zabiegi dermatologiczne i medycyny estetycznej sprawiają, że niewskazana jest ekspozycja na promienie słoneczne.


Krem Wybielający Przebarwienia na dzień z filterm SPF 50+


Unikalny wysoko skoncentrowany krem zawiera 4% Niacynamidu.
Niacynamid o wysokim współczynniku bezpieczeństwa, skutecznie hamuje zarówno syntezę melaniny, jak i migrację barwnika do naskórka, przeciwdziałając powstawaniu nowych zmian barwnikowych. Zapobiega szkodom wywołanym przez promieniowanie UV. Efekt kilkupoziomowego wybielania potęguje witamina C ( wykazuje silne działanie rozjaśniające powierzchnię skóry redukuje szkodliwy wpływ promieniowania UV, pomagając chronić DNA komórek skóry, chroni lipidy przed utlenieniem i hamuje procesy starzenia się skóry) oraz kompleks Biomimetic-Peptid (zmniejsza ilość nierównomiernie rozmieszczonej w powierzchniowych warstwach skóry melaniny, stopniowo zmniejszając intensywność przebarwień i równomiernie rozjaśniając naskórek).
Stopniowo zmniejszają one intensywność istniejących przebarwień, rozjaśniają i wyrównują koloryt skóry. Witamina E pełni rolę fizjologicznego antyoksydantu, opóźniając procesy starzenia, redukuje zmarszczki oraz nawilża i przyspiesza proces regeneracji i odbudowy skóry. SPF 50+ zapewnia skuteczną fotoochronę skóry. Krem nie powoduje odbarwień zdrowej skóry.Skuteczność potwierdzona dermatologicznie na skórze z przebarwieniami.
  •     79% rozjaśnia przebarwienia
  •     83% wyrównuje koloryt skóry
  •     83% naturalnie rozjaśnia skórę
  •     92% wygładza
  •     100% nawilża
*Badanie in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris po 6 tygodniach stosowania.
 


STOSOWANIE:
Przebarwione obszary skóry smarować 2-4 razy dziennie. Efekt wybielający widoczny po min. 3 tygodniach stosowania. W trakcie kuracji i 10 tygodni po jej zakończeniu unikać ekspozycji skóry na słońce. Zalecane jest jednoczesne stosowanie kremu na noc z serii Pharmaceris W.
Dermo-ochronny Krem Wybielający Przebarwienia na dzień MELACYD SPF 50+ ma dosyć bogatą gęstą konsystencję.

Po rozsmarowaniu nie bieli skóry, ani nie wchłania się do matu. Pozostawia na skórze delikatną, lekko tłustawą warstwę, która jest również bardzo dobrą bazą pod makijaż.
Podkład nie waży się na nim, ani nie roluje.
Również podczas upalnego lata krem doskonale chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym. Mam to już przetestowane, bo jest to moje drugie opakowanie tego kosmetyku. I nie zauważyłam    

żadnych nowych niespodzianek.


Co prawda na cerze przetłuszczającej się występuje potrzeba częstszego odciskania nadmiaru sebum, ale właściwości pielęgnacyjne w pełni tę niedogodność rekompensują.


Wykorzystane źródło: www.pharmaceris.pl