3/16/2016

Paco Rabanne Olympéa EDP


Współczesna Kleopatra, królowa królowych, zwyciężczyni, ikona kobiecości i namiętności, dumnie kroczy po schodach Olimpu, aby wybrać swojego bohatera.Olympéa Eau de Parfum jest orientalną fuzją pomiędzy nutami osolonej wanilii i świeżością kwiatów, które dodatkowo podkreśla świeżość zielonej mandarynki.
Aromat jaśminu i kwiatu imbiru uzależnia i odurza, a zmysłowości dodaje drzewo kaszmirowe i nuty ambry. Przy takim zestawieniu nikt nie pozostanie obojętny.Nutami głowy są zielona mandarynka, jaśmin wodny i kwiat imbiru;
Nuty serca: wanilia i sól;
Nuty bazy: drzewo kaszmirowe, ambergris.
Sam flakon niczym talizman silnej kobiety, symbol zwycięstwa, glorii i chwały, kojarzy się z wieńcem liści laurowych oplatających perfekcyjny okrąg. Zamknięcie w formie drogocennego klejnotu dodaje butelce dodatkowy szlif i drogocenny akcent.

Olympéa jest zapachem dla kobiety czarującej, prowokacyjnej i pewnej siebie, a zarazem ujawniającej swoje drugie subtelne i delikatne oblicze.
Ta oszałamiająca fuzja aromatów jest niesamowicie zmysłowa.
Jest w niej sporo emocji i odwzorowuje siłę kobiecego charakteru.
Wanilia, białe kwiaty, aromaty drzewne i cytrusowe sprawiają, że Olympéa jest za razem orientalna i kwiatowa. Ukazuje swoje różne oblicza zupełnie jak rasowa kobieta. Zmysłowa, piękna i przypomina o swojej obecności przez wiele godzin.

Wykorzystane źródło: http://www.pacorabanne.com