3/08/2016

DermoFuture Intensywna kuracja do twarzy z nanopeptydami i komórkami macierzystymi

Serum z nanopeptydami i komórkami macierzystymi jest kolejnym kosmetykiem, który mam przyjemność testować z Twoim Źródłem Urody.
Po fantastycznej kuracji kolagenowej i kuracji zawierającej witaminę C mój wybór padł na komórki macierzyste, o których słyszymy już praktycznie z każdej strony.
Posiadam już cerę dojrzałą, więc mój wybór był świadomy, ponieważ ten kosmetyk ma za zadanie działać przeciwstarzeniowo oraz pobudzać proces regeneracji i odbudowy skóry. Poprzez podniesienie poziomu nawilżenia ma również redukować zmarszczki i wpływać pozytywnie na zwiększenie sprężystości skóry.
Ma wpływać na:
  •     uelastycznienie i napięcie skóry oraz zwiększać jej gęstość,
  •     rewitalizować komórki skóry,
  •     nawilżać i odżywiać skórę,
  •     zmniejszyć głębokość zmarszczek,
  •     intensyfikować procesy regeneracji skóry,
  •     wzmocnić funkcje metaboliczne skóry.SKŁAD:


SPOSÓB UŻYCIA: Nanieść odpowiednią ilość preparatu na twarz, rozprowadzić okrężnymi ruchami, delikatnie masując. Używać do kuracji z mezorollerem. Serum może być również stosowane samodzielnie.


DLA KOGO TA KURACJA JEST PRZEZNACZONA? 
Intensywna kuracja z nanopeptydami i komórkami macierzystymi (jak sama nazwa wskazuje) będzie odpowiednia dla cer dojrzałych, pozbawionych elastyczności. Przedział wiekowy to mniej więcej od 30+ do 50+ Dla kobiet 30+ ma korygować cerę, 40+ regenerować, a 50+ ujędrniać. Jeśli masz zmarszczki i zwiotczałą cerę jest to kosmetyk jak najbardziej dla Ciebie.

OPAKOWANIE I KONSYSTENCJA: Serum znajduje się z ciemnej, szklanej butelce o pojemności 20 ml. Szklana pipeta ułatwia dozowanie co do kropelki. Sama kuracji ma postać śliskiej wody, ani żelowej ani zbyt rzadkiej. Nałożona na skórę wchłania się całkowicie po kilku sekundach przygotowując skórę na dalszą pielęgnację.
Dzięki dobremu nawilżeniu bardzo poprawiła się kondycja mojej cery. Ekstrakty roślinne pobudzają proces rewitalizacji i odżywienia, co w dużym stopniu wzmacnia również funkcje metaboliczne.
Co prawda jest to zbyt krótki okres stosowania, żebym zauważyła znaczącą redukcję zmarszczek, ale muszę stwierdzić, że po prawie miesiącu stosowania cera wygląda zdecydowanie ładniej. Widać gołym okiem, że poprawiła się struktura skóry i jest zdecydowanie bardziej jędrna i sprężysta.

kuracja odmładzająca dla cery dojrzałej


Muszę również stwierdzić, że produkt jako alternatywa dla zabiegów w gabinetach kosmetycznych czy też medycyny estetycznej daje nader dobre wyniki. Ja dodatkowo używam również dermorollera, więc efekty są zdecydowanie bardziej widoczne.
Obdarzyłam markę DermoFuture dużym zaufaniem ponieważ widzę, że jej produkty są dedykowane klientom i tworzone z myślą o konkretnych problemach cery. Ponadto wszystkie składniki używane w produktach są poddawana rygorystycznym badaniom pod względem klasyfikacji, jakości i kontroli końcowej.
Ta przygoda bardzo mi się podoba, bo widzę, że kosmetyki działają i przynoszą mojej cerze wiele korzyści.
Serum dostępne jest na stronie tenex24.pl w cenie 42,90zł.