2/12/2016

Lancôme La Nuit Trésor - EDP

LA NUIT TRÉSOR to eliksir miłosny XXI wieku, stworzony z rzadkich składników: urzekającej esencji czarnej róży stulistnej oraz zmysłowej nuty orchidei Vanilla Tahitensis, ukrytych pod tajemniczą peleryną kadzidła, esencji papirusu, pralin i liczi.
słodki eliksir na romantyczna randkęCała opowieść Lancôme La Nuit Trésor zaczyna się od gwieździstej nocy, podczas której, według mitów, dwie gwiazdy podążają w swoim kierunku, aż do momentu kolizji. Wywołuje deszcz cząsteczek, które spadając na Ziemię przemieniają się w czarny diament...... taki sam jak buteleczka La Nuit Trésor, który jest właśnie takim diamentem marki Lancôme. Jak piękna opowieść miłości, gdzie podczas namiętnej nocy, kochankowie tkwią w uścisku doskonałej miłości. Bogini nocy, otulona gwieździstym woalem.
 


NUTY ZAPACHOWE:
Nuty głowy: Lychee, Malina
Nuty serca: esencja czarnej róży Damascena , kadzidło
Nuty Bazy: absolut orchidei Vanilla Tahitensis, pralina, paczula, papirus


Czarna róża przy akompaniamencie orchidei Vanilla Tahitensis jest symbolem miłości absolutnej. Orientalno – waniliowa kompozycja jest zaproszeniem do miłosnego uniesienia. Niepowtarzalna kompozycja ciekawych ingrediencji sprawia, że zapach ten jest bardzo uwodzicielski, słodkawy i apetyczny.
Zmysłowy i dosyć intensywny nadaje się rewelacyjnie na wieczorne wyjścia, romantyczne kolacje przy świecach. Delikatnie rozwija się na skórze i przez wiele godzin przypomina o swojej obecności.
Słodki, owocowy, korzenny i paczulowy oczarowuje niczym miłość od pierwszego wejrzenia czy też noc spędzona pod rozgwieżdżonym niebem. Skrywa w sobie słodką tajemnicę.Ta doskonała porcja miłości została stworzona dla marki Lancôme przez Christophe Raynaud i Amandine Marie .

Wykorzystane źródła: www.lancome.pl i www.lancome-usa.com