12/03/2015

YES to Blueberries Intensive Firming Eye Repair Cream

Krem intensywnie ujędrniający pod oczy brzmi trochę jak bajka, ale jest to możliwe.

krem do pielęgnacji skóry pod oczami cera dojrzała


Yes to Blueberries zawiera dużo naturalnych składników, większość z nich to typowe antyoksydanty, które mają za zadanie działać przeciwzmarszczkowo na skórę pod oczami.
Formuła kremu nadaje się idealnie dla cer suchych. Przy mojej przetłuszczającej się cerze pozostaje lepka warstwa na skórze. Ale nakładając jedną cieniutką i dokładając kolejną porcję można efekt lepkości zniwelować.

Krem zawiera przebadane i potwierdzone klinicznie wyciągi roślinne, które mają za zadanie w przeciągu 28 dni ujędrnić skórę w okolicach oczu i zredukować drobne linie. Pielęgnuje skórę dzięki zawartości antyoksydantów w postaci jagód (zawierających między innymi witaminę C oraz antocyjany), zmiękczającego skórę wosku pszczelego (który długo utrzymuje wilgoć w skórze), kwiatu Paraceress (klinicznie dowiedziono jego właściwości ujędrniające i nawilżające skórę, redukując drobne linie), oliwy z oliwek – bogatej w kwas oleinowy – pomaga regenerować komórki i zapewnia nawilżenie skórze.OPAKOWANIE:
Pojemnik typu air-less pozwala znakomicie i w higieniczny sposób dozować i użytkować krem.
Szkoda, że opakowanie nie posiada skali ukazującej stopień zużycia produktu, ponieważ nie mamy nad tym żadnej kontroli.
Zawiera standardową pojemność 15 ml.

SKŁAD:YES to Blueberries nie zawiera:
  •     parabenów,
  •     SLSów,
  •     olei mineralnych,
  •     nie był testowany na zwierzętach.

Reklamowany jest również jako kosmetyk w 95% stworzony z naturalnych surowców. Mają one wiele pozytywnych aspektów działania dla naszej skóry.

Efekty działania tego kremu są widoczne prawie natychmiast, podczas kolejnej aplikacji,  pomimo wcześniejszej wspomnianej przeze mnie lepkości – skóra zostaje wygładzona i świetnie nawilżona. Nawet pod grubą warstwą makijażu nie występuje efekt przesuszenia czy ściągnięcia skóry pod oczami, co niestety w przypadku stosowania innych kosmetyków kilka razy mi się przydarzyło.
Krem nie ma tłustej konsystencji, dlatego też nadaje się do stosowania pod makijaż. Pachnie delikatnie, jagodowo i wspaniale zmiękcza skórę.
Jest to kosmetyk uniwersalny idealnie sprawdzi się w pielęgnacji zarówno dziennej jak i na noc. Producent zaleca aplikację dwa razy dziennie wklepywać niewielką ilość w skórę w okolicach oczu.

Yes To Carrots, Yes To Cucumbers, Yes To Tomatoes and Yes To Blueberries – to bardzo ciekawe serie kosmetyków dostępne w siecie perfumerii Sephora oraz czasami w TkMaxxie. Moja pierwsza przygoda jest bardzo udana i pozytywnie nastawia mnie do całej serii.

Znacie? Możecie, któryś kosmetyk szczególnie polecić?