12/23/2015

Kemon AND VAMP Spray 44 – lakier utrwalający do włosów

Kemon AND VAMP Spray 44 to lakier do włosów, który ma za zadanie pomóc nam w codziennej ich stylizacji oraz w trwały sposób utrwalić fryzurę.

rewelacyjny lakier do włosówPierwsza rzecz, która mnie zaskoczyłam to gigantyczna pojemność, bo aż 500 ml. Ciekawe na jak długi czas starczy ten olbrzym. Drugą rzeczą działającą na korzyść jest neutralny i niedrażniący zapach. Czasami podczas utrwalania fryzury, zwłaszcza w małym pomieszczeniu, po chwili nie mamy czym oddychać, ponieważ chemiczny zapach rozpylony w powietrzu działa w sposób drażniący nasze gardło.W przypadku AND VAMP Spray 44 taka niedogodność nie występuje.
Dzięki specjalnie opracowanym formułom w ośrodkach badawczych, produkty AND zapewniają nam naturalny efekt wykończeniowy oraz bezpieczną stylizację bez obciążania włosów.
Linia produktów AND podkreśla nowoczesny „look” i wyśmienicie sprawdza się wśród wymagających klientek.
Lakier do włosów AND VAMP Spray 44 to produkt szybkoschnący o mocnym stopniu utrwalenia. Zapewnia naszej fryzurze efekt długotrwałego utrwalenia i naturalnego blasku.
Dzięki rozpylaczowi, szerokim strumieniem, osiada lekką warstwą na włosach, natychmiast wysychając.
Poziom utrwalenia, według klasyfikacji marki określony jest jako 4, tak samo jak i poziom nabłyszczenia.
Dla ułatwienia i czytelnego poruszania się pomiędzy produktami do stylizacji marka Kemon przypisała kod liczbowy składający się w dwóch cyfr. Pierwsza z nich wskazuje na poziom utrwalenia, druga natomiast – na stopień połysku. Stąd właśnie 44 znajdujące się w nazwie mojego lakieru do włosów.
 
STOPIEŃ UTRWALENIA


STOPIEŃ POŁYSKU
Brak utrwalenia
0
Ekstramatowy
Miękkie i lekkie
1
Matowy
Naturalna kontrola
2
Satynowy
Średnie i elastyczne
3
Naturalny
Określone i zdecydowane
4
Błyszczący
Sztywne i wyrzeźbione
5
Bardzo błyszczący
Ekstremalne utrwalenie
6
HiperbłyszczącyZalecanym sposobem użycia jest rozpylenie na włosach z odległości 30 cm. Aby utrwalić pojedyncze pasma należy aplikować go z bliższej odległości.Używałam już wielu produktów do stylizacji włosów. Jedne polubiłam bardziej, inne mniej.
Z niekłamaną przyjemnością mogę Wam polecić lakier do włosów AND VAMP Spray 44 marki Kemon, ponieważ w codziennym użytkowaniu sprawdza się wyśmienicie. Jak już pisałam wyżej nie posiada duszącego zapachu po rozpyleniu, więc dodatkowo umila nam te chwile, które spędzamy przy stylizowaniu włosów. Po aplikacji wygląda bardzo naturalnie. Nie tworzy skorupy, pomimo wysokiego stopnia utrwalenia. Możemy spokojnie, bez obawy zniszczenia fryzury, włożyć palce we włosy i przeczesać je. Kolejnym plusem jest fakt, że pomimo używania i kolejnego aplikowania w ciągu dnia, nie zostawiam na włosach białego nalotu, który czasami się nawet zbryla i osypuje w nieestetyczny sposób.

Lakier pomimo swojej trwałości bardzo dobrze wyczesuje się i zmywa się z włosów. Używam go już od kilku tygodni i nawet gdybym chciała nie mogę na dzień dzisiejszy doszukać się w nim minusów.
Jego cena wynosi 66 zł , ale za pojemność 500 ml wydaje mi się, że to jest wartość adekwatna do ilości.Skład:


Natomiast na dzień dzisiejszy w sklepie sklepfryz.pl trwa promocja i można nabyć ten produkt w cenie 30 zł, co według mnie jest ceną bardzo dobrą.

Znacie produkty marki Kemon?
Możecie jakiś fajny kosmetyk polecić?