9/24/2015

Urodowe triki, które powinna znać kobieta po 30-tce


Ponieważ poprzedni wpis z trikami urodowymi cieszył się bardzo dużym powodzeniem, postanowiłam dzisiaj dodać kolejne triki, ale tym razem uszeregowane tematycznie.
Zatem zapraszam, życzę miłego czytania i mam nadzieję, że również dowiecie się czegoś ciekawego i nowego.


źródło Google

Witamina C w pielęgnacji – pomaga odnowić zawartość kolagenu w skórze zaprzyjaźnij się z kosmetykami, które mają ją w składzie.
  *
  Jedwabna poszewka na poduszkę, pozwala skórze nie marszczyć się tak bardzo podczas spania, w związku z tym mniej zmarszczek
  powstaje na naszej twarzy.
   *
      

  Less is more – im mniej makijażu nakładamy tym mniej starzeje się
  nasza skóra.  *

  Unikaj płaskiego, matowego wykończenia makijażu twarzy, ponieważ to optycznie postarza. Użyj bazy rozświetlającej pod makijaż lub zaprzyjaźnij się z prasowanym rozświetlaczem.
   *

  Używaj mocno nawilżającej pielęgnacji pod makijaż, żeby skóra lepiej się prezentowała. Makijaż nienawidzi przesuszonej skóry!
   *

  Polub się z różem do policzków to doda skórze ładnego,
  młodzieńczego wyglądu.  źródło Styleramp.cpm

   *

  Myj często przyrządy, którymi wykonujesz makijaż. Bakterie, które znajdują się w używanych pędzlach mogą wywołać dużo zamieszania na twarzy.
   *

  Demakijaż na noc – to rzecz święta! Skóra musi być dokładnie oczyszczona
  z makijażu i resztek zanieczyszczeń, z którymi miała styczność
  w ciągu całego dnia.  źródło Republika Kobiet

   *
  Postaraj się poznać typ swojej cery, żeby dobrze dobrać do niej zarówno produkty pielęgnacyjne jak i makijaż.
  *

  Rozcieraj równo makijaż na twarzy - podkład , róż czy cienie do powiek. Jeśli wydaj Ci się, że już jest wszystko w porządku, weź pędzel i tak na wszelki wypadek jeszcze raz rozetrzyj!
  *

  Kolor pomadki „NUDE” – to nie odcień korektora, ale Twój naturalny kolor ust. W ten sposób dobieraj sobie ten typ odcienia pomadki.


  źródło Kobieta WP   Używaj filtrów do twarzy – świadomość i zapobieganie jest znacznie lepsze niż późniejsza walka z przebarwieniami oraz zniszczeniami spowodowanymi zbyt mocnym promieniowaniem słońca.