7/08/2015

Zużycia kontra zakupy cz.III- co nowego przybyło

Drugi kwartał roku już się zakończył postanowiłam zrobić podsumowanie zakupowo – paczkowe produktów, które od ostatniego podsumowania (tutaj) pojawiły się w mojej kosmetyczce czy też pielęgnacji.

Rossmann – jedyny produkt na jaki się skusiłam w promocji – 40% to płyn micelarny Garnier, który jest moim ulubieńcem od roku.


Pharmaceris – po wypełnieniu ankiety na stronie producenta, otrzymała do przetestowania krem z 10% kwasem migdałowym oraz kremu nawilżająco-kojącego z filtrem SPF 30.


Oriflame – znowu uśmiechnęło się do mnie szczęście, kolejna ankieta i kolejny udział w testach tym razem podkładu mineralnego. Jedyny problem to fakt, że wybierając kolor na podstawie nazewnictwa, wybrałam odcień opalony, który nawet fajnie stapia się z cerą.


Natura – Rozświetlacz My Secret – chyba nie muszę zbyt wiele na ten temat dodawać.


Natura – promocja -40% skusiła mnie na wypróbowanie kilku produktów marki Kobo, która coraz lepiej radzi sobie na makijażowym rynku. Testy trwają. Cienie Inglota to był mój prezent dla siebie na Dzień Dziecka.W ramach współpracy dostałam do testowania produkty marki Vita Liberata, która kusi bardzo letnią opalenizną.


Kolejną niespodzianką czerwca była wygrana u Asi na blogu "1001 pasji" serum na noc marki Murier.


I ostatnia niespodzianka miesiąca czerwca. W dniach 17-21 czerwca trwał w Kielcach XXIII Plebiscyt O Dziką Różę. Polega to na tym, że miasto funduje bilety do teatru, a widzowie wybierają najlepszych aktorów i spektakl sezonu. Głosowanie odbywa się poprzez wypełnienie kuponów wraz z podaniem swoich danych osobowych i wrzucenie do urny. Ponieważ plebiscyt się zakończył kilka dni temu, nie sądziłam, że coś udało się wygrać. W piątek 26.06 zadzwoniła do mnie pani z teatru z informacją, że wygrałam nagrodę Radia Fama i zaprosiła mnie po odbiór.


Dostałam zestaw: szampon i maskę nawilżająca z algami marki Kallos wraz z uroczym kubeczkiem z logo radia. I jak tu nie kochać niespodzianek.


A Wy jakie mieliście niespodzianki w czerwcu? Pochwalcie się.