7/24/2015

Skin79 Crystal Peeling Gel

Mój kolejny azjatycki ulubieniec, który zrobił na mnie ogromne wrażenie.

peeling typu gommage do usuwania zanieczyszczeń

Skin79 Crystal Peeling Gel - Jest to delikatny peeling do twarzy działający na zasadzie gommage, na tyle skuteczny, że bez problemu usuwa wszelkie zanieczyszczenia na twarzy oraz martwe komórki naskórka. Twarz po zastosowaniu peelingu jest miękka, gładka i przygotowana na kolejne etapy pielęgnacji.


Dzięki zawartości celulozy roślinnej i Keratoline-C ułatwiających złuszczanie i oczyszczenie, usuwa nagromadzone sebum. Trehaoza ogranicza degradację nienasyconych kwasów tłuszczowych. Kwas hialuronowy nawilża, koi i wygładza skórę. Ekstrakt z jabłka uspokaja cerę i ochrania ją od zanieczyszczeń spowodowanych środowiskiem oraz stresem.

Peeling dodaje skórze witalności, poprawia jej teksturę i koloryt. Nadaje się dla wszystkich rodzajów cery.KONSYSTENCJA
Peeling ma postać żelową, nieprzeźroczystą. Po zaaplikowaniu na twarzy tworzy cieniutki film, który w momencie zasychania należy delikatnie rozmasować okrągłymi ruchami dłoni. Cząsteczki celulozy wiążą się ze sobą w grudki, które w delikatny sposób – na zasadzie gumki - oczyszczają skórę z zanieczyszczeń.SPOSÓB UŻYCIA
1.Nałóż odpowiednią ilość na suchą twarz z wyjątkiem okolic oczu i ust aby oczyścić skórę.
2.Wykonaj delikatny masaż do momentu złuszczenia się żelu, pozostałość spłucz ciepłą wodą.POJEMNOŚĆ
Opakowanie to miękka tuba w jasnym kolorze o pojemności 100 ml. Na szyjce dozującej produkt posiada srebrną plombę, która daje nam pewność, że jesteśmy pierwszymi użytkownikami produktu (zapomniałam uwiecznić to na zdjęciu). Zapach apteczny, nie drażniący. Z tyłu opakowania znajdziemy wszelkie informacje odnośnie producenta, pojemności, sposobu użycia w języku angielskim, przydatności do użycia oraz naklejkę z hologramem producenta.Jako fanka ostrych peelingów byłam ogromnie zaskoczona działaniem tego delikatnego produktu. Po każdorazowym użyciu moja cera jest gładka i tak czysta, że aż skrzypi pod palcami. Wszelkie produkty nałożone na twarz natychmiast się wchłaniają i mam wrażenie, że lepiej działają.

Peeling nie powoduje mechanicznych podrażnień, dlatego mogą go używać z powodzeniem osoby, które posiadają nawet wrażliwe cery. Jedyny minus jaki dostrzegam to fakt, że Crystal Peeling powinien być nałożony na umytą wcześniej i osuszoną twarz – także ta forma pielęgnacji zajmuje odrobinę więcej czasu niż tradycyjne oczyszczanie i nie połączymy 2 w 1 na przykład prysznica i peelingu w tym samym czasie.

Tuba 100 ml kosztuje obecnie około 49 zł. Żel jest tak wydajny, że starczy na bardzo długi czas.
Jest to zdecydowanie jedna z moich najbardziej udanych przygód z azjatyckimi kosmetykami.