2/23/2015

Miłości z tego nie będzie – China Glaze Choo Choo Choose You

Długo czekałam na ten kolor. Dziwnym trafem kolekcja All Aboard bardzo długo nie mogła dotrzeć do polskiego dystrybutora.

Z całe kolekcji, w skład której wchodzi 12 kolorów mnie spodobał się Choo Choo Choose You. Najbardziej obstawiany jak hit tej kolekcji.lakier do paznokci benzynowy


Kolor jest bardzo ciekawy. W niebieskawo-szarawej bazie zatopione są wielokolorowe drobinki w formie niewyczuwalnego pyłu. W świetle słonecznym mieni się na złoto z odrobiną różowych drobinek, czasami stają się zielonkawo niebieskie. Ogólnie bardzo fajny kolor......tyle, że tylko w butelce.

Na paznokciach już nie wygląda tak ciekawie. Zanika niebieskawo - szarawa baza i kolor wygląda raczej jak szaro-buro-brązowy. Jedynie w ostrym świetle słonecznym wygląda dosyć ciekawie. Co prawda nie wygląda aż tak źle, ale nie jest to to co widać w buteleczce.


 
Także na zdjęciach pojawił się jeszcze jeden mankament, którego nie było widać tak dobrze „na żywo”. Mianowicie, ten odcień jest tak transparentny, że pomimo nałożenia dwóch warstw nadal widoczne są prześwity.


Buteleczka standardowo zawiera 14 ml. Kosztowała 16 zł. Lakier szybko schnie. Ale to nie wystarczy. Jestem zawiedziona. Zobaczę może jeszcze dam mu szansę, ale bawić się w nakładanie 3-4 warstw to trochę za dużo jak dla mnie.