1/16/2015

OPI – Kermit me to Speak

Dzisiaj jeden z moich ostatnich nabytków z zeszłego roku. Lakier marki OPI z serii Muppets Most Wanted Collection – Kermit me to Speak.
Lakier udało mi się dopaść na wyprzedaży w TkMaxx-ie tylko dlatego ,że pierwotnie był w komplecie z innym kolorem, ale jednej buteleczce ktoś pomógł uwolnić się wcześniej.Kermit me to Speak -to typowy odcień duochrome, rewelacyjny kameleon! W zależności od ubrania czy kąta padania światła jest albo srebrno-fioletowy albo złoto-khaki. Panie często określają go mianem „benzynowy” :-)

W butelce znajduje się 15 ml produkty, który starczy chyba na wieki. Co fajniejsze , że lakiery OPI nawet po 2-3 latach nie gęstnieją (przynajmniej te kolory, które ja posiadam) także można produkt wykorzystać do samego końca.

Posiada całkiem przyzwoity pędzelek, którym szybko i bezproblemowo rozkłada się emalię na płytce paznokcia. 
 

U góry OPI pod spodem Essie


I w zależności o nasycenia koloru , jakie chcemy uzyskać można pomalować 2-3 warstwy. Lakier szybko wysycha, więc nie ma problemu, że jesteśmy uziemione na kilka godzin.

Pierwszy odprysk pojawił się dopiero po 7 dniach. Jakość po prostu znakomita.
Jedyna rzecz, z którą nie mogę się pogodzić ...to cena lakierów OPI w Polsce - 49 zł. Uważam , że jest mocno przesadzona i w sumie produkty na tym bardzo tracą, bo nie są zbyt popularne.

Lakiery są bardzo dobrej jakości. U mnie na paznokciach trzymają się 7-8 dni. Zmywam tylko dlatego , że pojawia się odrost.Na pewno będę polować na inne promocje , bo ta marka sprawdza się u mnie wyśmienicie.
Znacie lakiery OPI?
Macie jakichś ulubieńców?