11/16/2014

Smokey Eye Mascara od Bobbi Brown

Jakiś czas temu miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu z marką Bobbi Brown w Perfumerii Douglas. Wszystkie uczestniczki spotkania dostały w prezencie miniatury kosmetyków do przetestowania. Jedną z nich był mini tusz do rzęs Smokey Eye, który z założenia producenta miał starczyć na 10 dni używania.


 
Według producenta: wystarczy jedno pociągnięcie szczoteczki,aby tusz Smokey Eye Mascara pogrubił, dodał objętości i podkreślił Twoje rzęsy. Sekret tkwi w tym,że nasycony pigmentem tusz pokrywa rzęsy intensywną czernią. Formuła ta zapewnia spektakularny rezultat. Nie zbija się w grudki i nie osypuje. Zapewnia długotrwały efekt, który jest odporny na pot,wilgoć i rozmazywanie.


Jestem zachwycona faktem,że trafiłam na produkt, który spełnia 100% obietnic producenta.

Efekt pogrubienia można łatwo budować. Rzęsy są bardzo ładnie wydłużone. Przez calutki dzień nic nie osypuje się, tusz nie schodzi pod oczy. Tego właśnie obawiałam się najbardziej.

Jest kompatybilny z płynem micelarnym, także podczas demakijażu nie ma żadnych problemów.

Jedyna rzecz, do której mogłabym się przyczepić to ta „napigmentowana czerń” W moim odczuciu mogłaby być jednak intensywniejsza.

Bardzo dobrze pracuje się idealnie wyprofilowaną szczoteczką, której końcówka pozwala zbudować nawet efekt doklejonych kępek w zewnętrznych kącikach rzęs.

Co do wydajności nie mogę się wypowiedzieć , ponieważ testowałam dwie miniatury. Jak pisałam wyżej miały one starczyć na 10 dni każda. Starczyły na prawie 5 tygodni. Czyli całkiem niezły wynik.

Otrzymujemy w opakowaniu 6ml produktu w cenie 120 zł.


Oto przykłady jak tusz prezentuje się na zdjęciach (2 warstwy)
Proszę wziąć pod uwagę, że nie jest to pełna recenzja produktu tylko moje wrażenia po prawie 5-ciu tygodniach jej używania.

Produkt jest na pewno wart większego zainteresowania!