7/08/2015

Zużycia kontra zakupy cz.III- co nowego przybyło

Drugi kwartał roku już się zakończył postanowiłam zrobić podsumowanie zakupowo – paczkowe produktów, które od ostatniego podsumowania (tutaj) pojawiły się w mojej kosmetyczce czy też pielęgnacji.

Rossmann – jedyny produkt na jaki się skusiłam w promocji – 40% to płyn micelarny Garnier, który jest moim ulubieńcem od roku.


Pharmaceris – po wypełnieniu ankiety na stronie producenta, otrzymała do przetestowania krem z 10% kwasem migdałowym oraz kremu nawilżająco-kojącego z filtrem SPF 30.


Oriflame – znowu uśmiechnęło się do mnie szczęście, kolejna ankieta i kolejny udział w testach tym razem podkładu mineralnego. Jedyny problem to fakt, że wybierając kolor na podstawie nazewnictwa, wybrałam odcień opalony, który nawet fajnie stapia się z cerą.


Natura – Rozświetlacz My Secret – chyba nie muszę zbyt wiele na ten temat dodawać.


Natura – promocja -40% skusiła mnie na wypróbowanie kilku produktów marki Kobo, która coraz lepiej radzi sobie na makijażowym rynku. Testy trwają. Cienie Inglota to był mój prezent dla siebie na Dzień Dziecka.


W ramach współpracy dostałam do testowania produkty marki Vita Liberata, która kusi bardzo letnią opalenizną.


Kolejną niespodzianką czerwca była wygrana u Asi na blogu "1001 pasji" serum na noc marki Murier.


I ostatnia niespodzianka miesiąca czerwca. W dniach 17-21 czerwca trwał w Kielcach XXIII Plebiscyt O Dziką Różę. Polega to na tym, że miasto funduje bilety do teatru, a widzowie wybierają najlepszych aktorów i spektakl sezonu. Głosowanie odbywa się poprzez wypełnienie kuponów wraz z podaniem swoich danych osobowych i wrzucenie do urny. Ponieważ plebiscyt się zakończył kilka dni temu, nie sądziłam, że coś udało się wygrać. W piątek 26.06 zadzwoniła do mnie pani z teatru z informacją, że wygrałam nagrodę Radia Fama i zaprosiła mnie po odbiór.


Dostałam zestaw: szampon i maskę nawilżająca z algami marki Kallos wraz z uroczym kubeczkiem z logo radia. I jak tu nie kochać niespodzianek.


A Wy jakie mieliście niespodzianki w czerwcu? Pochwalcie się.